Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 25-06-2005
Юлія Тимошенко: Привітання з Днем Конституції
www.kmu.gov.ua

Версія до друку // Відповісти // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1119689124.html

Дорогі співвітчизники!

Щиро вітаю Вас з визначним державним святом – Днем Конституції.

Прийняття Верховною Радою України 28 червня 1996 року історичного рішення про ухвалення Основного Закону стало переломним моментом в історії утвердження нашої молодої незалежної держави. Тієї пам’ятної “конституційної ночі” народні депутати різних переконань майже одностайно підтвердили незворотність і остаточність нашого вибору на користь демократичної правової держави. Це був яскравий приклад суспільної згоди і взаєморозуміння.

Конституція України здобула міжнародне визнання як одна з найдемократичніших у світі. Вона увібрала в себе багатовікову історію прагнення українського народу жити в суверенній і незалежній, демократичній, соціальній, правовій державі. Цьому підтвердження - прийняття Конституції гетьмана Пилипа Орлика, яка стала у Європі першим подібним документом, 295-річчя якої ми нещодавно відзначали.

Події Помаранчевої революції яскраво підтвердили головну ідею Основного Закону України - носієм суверенітету і єдиним джерелом влади є народ. Україна отримала унікальний історичний шанс поставити владу на службу кожному громадянину, збудувати справедливу і заможну європейську державу та громадянське суспільство. І ми досягнемо цієї мети.


Бажаю Вам щастя, добра, здоров’я, злагоди, сил і впевненості.

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко

Версія до друку // Відповісти // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1119689124.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua