Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 25-06-2005
Юлія Тимошенко: Привітання з нагоди Дня молоді
www.kmu.gov.ua

Версія до друку // Відповісти // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1119689232.html

Шановні друзі! Шановна молодь України!

Сердечно вітаю кожного з Вас із прекрасним святом – Днем молоді, яке уособлює в собі молодість нашої держави, її устремління до перемог і прагнення прориву задля процвітання. Святкування цього дня свідчить, що наша держава з великою повагою відноситься до молодого покоління, цінує Вашу щирість, відданість ідеалам і бажання бачити і робити світ кращим.

У “гарячі” морозні дні 2004 року молодь нашої держави підтвердила, що завдяки силі духу, творчій енергії, завзяттю і оптимізму можна долати усі перепони і об’єднавшись, спільно з усією нацією, завоювати основні цінності Демократії, Свободи і Права. Я вірю в вашу активну громадянську позицію і впевнена, що Ваша діяльність і успіхи, яких уже досягнуто нині – гарантія втілення, розвитку і процвітання на нашій землі правової держави, громадянського суспільства і соціальної справедливості.

Дорогі друзі! Від Вас, Вашої наполегливості, свідомості, освіти та вибору свого особистого шляху залежить як буде складатися доля кожного. Зі свого боку Уряд України робитиме усе залежне аби підтримати Вас, створити умови для самореалізації, творчої ініціативи, отримання житла, працевлаштування, здорового способу життя. Ми знаємо, що ефективна молодіжна політика – це інвестиції в майбутнє і ми зробимо максимальний вклад у цьому напрямку. Впевнена, мине час і ми з Вами побудуємо суспільство, яке гідне сучасної Європи, ми досягнемо Європейських стандартів життя за всіма ознаками.

Я пишаюся тим, що наша країна має розумну, освічену, активну, моральну і цілеспрямовану молодь. І дуже хочу, щоб кожний із Вас любив і пишався своєю державою, землею, на якій ми з Вами живемо і задля процвітання якої працюватимемо разом.

За Вами молодість, дія, віра і шлях до перемог!

З Днем молоді! Будьте щасливі! Успіхів кожному з Вас у досягненні своєї мети!З найкращими побажаннями Юлія Тимошенко

Версія до друку // Відповісти // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1119689232.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua