Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 30-06-2005
Віктор Токар: Уряд планує багаторазове збільшення фінансування програми "Власний дім"
Прес-служба Обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі (м. Полтава).

Версія до друку // Відповісти // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1120131535.html

23 та 24 червня в Вінниці проведено нараду голів обласних фондів підтримки індивідуального житлового будівництва на селі та розширене засідання Міжвідомчої координаційної комісії з питань підтримки індивідуального житлового будівництва на селі.

Голови всіх обласних фондів України розглянули ряд нагальних питань, серед яких особливу увагу було приділено роботі виконавчої служби, вартості нотаріальних послуг, порядку оформлення присадибних земельних ділянок, фінансуванню програми "Власний дім" та багато інших питань, пов'язаних з роботою фондів.

На численні запитання голів фондів давали відповіді представники Міністерства юстиції, фінансів, економіки, державного казначейства.

24 червня голова Міжвідомчої координаційної комісії, перший віце-прем'єр-міністр України Анатолій Кінах у вступному слові відзначив важливе соціальне значення програми "Власний дім" та дав доручення голові корпорації "Украгропромбуд" Миколі Удовенку підготувати до жовтня місяця поточного року матеріали для затвердження програми "Власний дім", як окремої державної програми.

Анатолій Кінах повідомив, що на друге півріччя передбачається значне збільшення кредитних коштів і закликав місцеві органи влади також переглянути свої можливості та суттєво збільшити фінансування програми.

Якщо в 2005 році з держбюджету передбачено 31 млн. грн. (в т. ч. 6 млн. грн. від повернення кредитів), то на наступний рік планується 100 млн. грн.

Про хід виконання облдержадміністраціями, міністерствами і відомствами доручень Уряду щодо впровадження програми "Власний дім" та заходів по збільшенню обсягів кредитування селян у всіх регіонах держави доповів заступник голови Міжвідомчої координаційної комісії Микола Удовенко. Про виконання регіональних програм "Власний дім" виступили заступники голів облдержадміністрацій Вінницької, Херсонської, Львівської, Черкаської областей, заступник Міністра агропромислової політики, директор Департаменту Мінфіну, генеральний директор Луганського фонду, народний депутат України.

Організаторами засідання (корпорацією "Украгропромбуд") не були запрошені ні заступник голови Полтавської облдержадміністрації, ні голова Фонду.

А жаль, бо питання за участю першого віце-прем'єр-міністра України розглядалися важливі і виконавча влада Полтавщини мала б переконатися, що програма "Власний дім" себе ще не вичерпала, як вважає голова облдержадміністрації Степан Бульба, а стрімко набирає обертів.

Віктор ТОКАР,
голова Обласного фонду
підтримки індивідуального
житлового будівництва на селі.
(м. Полтава).

P. S. На запрошення голови Вінницького обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі Володимира Бабошина в нараді голів фондів та роботі Міжвідомчої комісії приймав участь голова Полтавського Фонду Віктор Токар. Пропозиції представника Полтавщини, щодо залучення в роботі розширених засідань комісії заступників голів обласних рад та по внесенню змін до Постанови КМУ від 3 серпня 1998 р. №1211 "Про порядок формування і використання коштів фондів підтримки індивідуального житлового будівництва на селі", були одностайно підтримані присутніми.

Версія до друку // Відповісти // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1120131535.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua