число

 

 

 

  джерела

 

 

                                                                  зміст

 

 

 

 

 

 

1

 

 

 

 

 

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

 

 

 

 

 

 

4

 

 

 

 

 

 

5

 

 

 

 

 

6

 

 

 

 

 

7

 

 

 

 

 

 

8

 

 

 

 

 

 

9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17

 

 

 

 

 

 

16

 

 

 

 

 

 

17

 

 

 

 

 

 

18

 

 

 

 

 

 

 

 

19

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20

 

 

 

 

 

27.11.03

 

 

 

 

 

 

27.05.04

 

 

 

 

 

 

 

 

 

28.07.04

 

 

 

 

 

 

 

16.09.04

 

 

 

 

 

 

21.10.04

 

 

 

 

 

 

10.11.04 

 

 

 

10.11.04

 

 

 

 

 

 

 

06.11.04

 

 

 

 

 

 

10.11.04

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24.11.04

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

29.09.04

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

29.09.04

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

29.09.04

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6-12

11.04

№45,

(520)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18.12.04

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

22.10.04

 

 

 

 

 

 

29.10.04

 

 

 

 

 

 

6.11.04

 

 

 

 

 

 

20.11.04

 

 

 

 

 

 

 

 

30.12.04

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11.01.05

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розпорядженя

Мера 22212

 

 

 

 

 

Стенограма

засідання

 

 

 

 

 

 

 

 

З’їзд партії “Єдність”.

 

 

 

 

 

 

Матеріали ДУСі

 

 

 

 

 

 

Радіо “Ера”

 

 

 

 

 

 

«proUA»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЛІГА

БізнесІнформ

 

 

 

 

 

 

ЛІГА

БізнесІнформ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ankor.com.if.ua

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Форум

Громадських організацій в підтримку

Кандидата

На пост президента України

О.Омельченка

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Форум

Громадських організацій в підтримку

Кандидата

На пост президента України

О.Омельченка

 

 

 

 

 

 

 

 

Форум

Громадських організацій в підтримку

Кандидата

На пост президента України

О.Омельченка

 

 

 

 

 

 

 

 

“Дзеркало тижня”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЛІГА

БізнесІнформ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Шевченківський районий суд м.Києва

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Матеріали ДУСі

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Початок відведення  землі під “проекти”  В.Януковича у Феофанії

 

 

 

 

 

 Початок деребану земель у Пущі Водиці

 

VII  сесія  міської влади ХХШ скликання відводить землю Державному управлінню справами в Пущі Водиці. Сесію веде В.Б.Яловий. Йому не вдається   включить це питання в порядок денний. Після цього в роботу включається Сан Санич: “Ви голосували, але не включили в порядок денний-не хватило 2 голоси. То я буду голосувати -“За” і Вас прошу повторно проголосувати за цю справу. За – 54, проти – 0, утрималось – 1, не проголосували – 11. Рішення прийнято.

Прошу проголосувати за самий проект рішення. За – 54, проти – 1, утрималось – 0, не проголосували – 12. Рішення прийнято..”

 

 

 

 Висунення О.Омельченка в кандидати на президентську посаду.

 

 

Під час з’їзду делегатами від регіональних осередків партії пропонувалося підтримати різних кандидатів, але зрештою «Єдність» висунула свого кандидата. Зрештою, таємне голосування визначило Олександра ОМЕЛЬЧЕНКА кандидатом у Президенти України від партії «Єдність». За це проголосували 173 з 272 делегатів. Крім того, з’їзд затвердив народного депутата Станіслава СТАШЕВСЬКОГО довіреною особою кандидата в президенти О.ОМЕЛЬЧЕНКА.

 

 

 

 

 

Початок приватизації  О.Омельченком дачі №76  в Кончі-Заспі.

 

 

 

Омельченко погрожує можливiстю введення надзвичайного стану

Мер Києва Олександр Омельченко заявив сьогодні про можливiсть введення надзвичайного стану у столицi, якщо виникне загроза порушення громадського порядку. Про це він заявив сьогодні на сесії Київради. Київський голова також повідомив, шо надіслав до шевченківського місцевого суду подання з проханням дати дозвіл на обмеження в часі і территоріально проведення масових акцiй у столицi. Як відомо, деякі політичні сили заявили, що будуть проводити у ніч президентських виборів маштабні акції.

 

 

Штаб Александра Омельченко виступає за підтримку В.Ющенка

Общественный штаб Александра Омельченко, принимавшего участие в первом туре президентских выборов от партии «Єдність», заявил о поддержке во втором туре выборов Виктора Ющенко. Соответствующее политическое заявление штаба озвучил в среду на пресс-конференции его руководитель Сергей Рудик.

 

Александр Омельченко, который баллотировался на пост Президента Украины от партии "Єдність", знает об инициативе своего предвыборного штаба поддержать лидера "Нашей Украины" Виктора Ющенко во втором туре президентских выборов. Об этом заявил в среду на пресс-конференции руководитель Одесской областной организации партии "Єдність" Владимир Коев. "Омельченко знает, что мы сегодня здесь", - отметил он. Вместе с тем В.Коев напомнил, что у А.Омельченко есть личная позиция по данному вопросу, которую он уже выразил, заявив, что не намерен поддерживать ни одного из кандидатов во втором туре. По словам В.Коева, А.Омельченко будет ее отстаивать. Отвечая на вопрос корреспондента ЛІГАБізнесІнформ о том, одобряет ли А.Омельченко инициативу своего штаба поддержать во втором туре В.Ющенко, В.Коев заявил: "А мы сегодня увидим".

 

 

 

 

 

Мітинг на Мадані Незалежності. Вперше роздають апельсини . на сцені разом зявляються В.Ющенко, Ю.Тимошенко та О.Мороз. За розпорядженням міської влади через місцеве  вуличне радіомовлення відбувається глушіння виступаючих

 

 

 

 

Заява про те, що штаб О.Омельченка вже не підтримує В.ЮщенкаОбнародованные планы дальнейших действий общественного штаба Александра Омельченко нельзя считать правомерными. Об этом говорится в заявлении украинской партии "Единство", которым располагает ЛІГАБізнесІнформ. Заявление стало ответом партии на

сообщение

 руководителя общественного штаба Сергея Рудика о поддержке штабом одного из фаворитов президентской гонки. "В первом туре президентских выборов лидера Украинской партии "Единство", Киевского городского голову Александра Омельченко как кандидата в президенты от Украинской партии "Единство" поддержали более 300 общественных организаций из всех регионов Украины, которые объединились в общественный штаб. В связи с тем, что А.Омельченко не вышел во второй тур выборов, эта структура с 2 ноября 2004 года прекратила свое существование", - объясняет партия. "Президиум Центрального совета Украинской партии "Единство" на своем заседании 5 ноября четко высказал свою позицию относительно второго тура президентских выборов, и она остается неизменной", - подчеркивается в заявлении партии.

 

 

 

 

 

        Омельченко пропонує реалізацію  плану КУЧМА-3 на три місяці

 

На нараді вищих посадовців за участю Кучми, Януковича, Литвина, яка відбулась 24 листопада 2004 року в “Кончі Заспі” щодо надзвичайної ситуації в Україні. Омельченко пропонує Л.Кучмі “специфічний алан” виходу з кризи. “Я переконаний, що на даному етапі тільки діючий президент, імя йому Кучма, може продовжувати виконання своїх обов’язків для стабілізації ситуації Сходу і Заходу. Вся Україна знає, що Віктор Федорович східняк, а Віктор Андрійович – західник і від американців. І це правда”.Омельченко висловився за збереження статус-кво Януковича як прем’єра,Литвина як Голови Верховної Ради і ще раз звернувся до Президента: “Ви не маєте права ставку робити ні на кого, крім як на себе”, і додав: “Час- лікар. Поживемо 3-4 місяці, побачимо, яка буде ситуація”.

 

 

 

Мужик В.Ющенко, чи ні?

 

Що ви мали на увазі, коли тільки що на Форумі заявили, що Ющенко- не мужик?
    Я поважаю Віктора Андрійовича, він чудова людина, розумний, високий, інтелігентний. Що йому ще приписати? Але не мужик! Бо якщо мужик – то трапилося таке, то нікому не каже, крім сім'ї своєї. Хто з нас не травився? А то зуб болить, око червоне, вухо заболіло. А от понос – це стидно. Чого стидно? Це треба, щоб увесь світ знав! Нащо це треба?... Ви не знаєте, а я знаю, що лікарі клініки  відмітають те, що Ющенка було отруєно. (Проглядаються прямі контакти з Сівковичем)
    
І повторюю, що ні з однієї сім’ї ця хвороба не повинна виходити дальше. Бо якщо кум до куми завтра скаже, що він два яйця зніс, ви ж анекдот знаєте? Він жінці признався, вона, бідненька, в 4 часа встала, ще сонце не зійшло, знайшла куму і сказала, що її чоловік два яйця зніс. А до ранку все село знало, що він 10 яєць зніс. Це народна байка, я ж не придумав. Тому я і сказав, що я знаю те, що знають всі. А правди ніхто не знає про Віктора Андрійовича хворобу, тільки один він.

     Ждіть тепер чим кінчиться все це. Сьогодні-завтра офіційна депутатська комісія дасть висновок.    То це ж правду виходить Леонід Данилович казав, що буде грязно"
     А потім я сказав таке ж саме про Віктора Федоровича. Що там правду теж знає тільки він, і більше ніхто. Я не задоволений, те що трапилося з ними, бо це не нормальне явище в цивілізованому суспільстві, але їх поведінка відповідає тому явищу яке відбулося. Давайте тому панахиду чи поплачемо за ними, окремо чи за двох. (Бурные аплодисменты делегатов - Ред.). Ти знаєш, хто такий мужик? Мужик це той, кого можна отравити тільки соляной кислотой (Бурные аплодисменты делегатов – Ред. ).

 

 

 

 

 

 

 

Про новий альтернативний закон виборів президента, та аморальність кандидатів

 


 Треба внести зміни в закон. Я особисто признаю того, хто набере більше 51% контрольний пакет. Якщо жоден не набере менше 50%, я на другий день - у жорстку опозицію. І в більш жорстку, ніж "ліві" й "праві" разом узяті", - сказав мер Києва.

Мені треба жорсткіше, ніж тепер до справи взятися, бо то - протинародні речі. І останнє у мене запитання, якщо переконаний кожен фаворит, що він повинен виконати більше моральний фактор, взяти більше 50 і хоче бути моральним президентом, то повинні вони вдвох завізувати цей проект закону і вийти у ВР з пропозицією, від “НУ” і від “Регіонів”.

 Якщо вони цього не зроблять, вони обидва майбутні аморальні президенти, я про це буду говорити весь жовтень. Тобто хочуть стати президентом любою ціною, а люба ціна – це 43%.(Бурные аплодисменты делегатов. – Ред.).


 

 

 

 

 

 

 

Про “хитру стратегію мера”, або про мерині яйця в деяких політичних гніздах

 

Ваш заступник - пан Яловий є заступником керівника виборчого штабу Януковича в Києві. Як це узгоджується?

Хто з вас знає, що Володимир Борисович хворий? То на роботу ходить, то не ходить. І сьогодні я йому сказав: не приходь на роботу, поки не пройде температура - вдень нема, а вночі є. Він приболів і я його жалію, ціную, а це все говорить про те, що в мене є признаки демократії. У мойому штабі від Регіонів Януковича нікого нема. А ми дали штаби в Києві і Ющенку,  і Януковичу, і всім, хто до нас звертався. Всі штаби в Києві працюють. Тому Яловий і заступник штабу Януковича в місті Києві - демократичне поняття. А заступники голови Валерій Борисов і Михайло Поживанов - прихильники блоку партій "Наша Україна".

 

 

 

 

 

 

 

 

Філософські роздуми мера про авторитети в політиці та симпатії до Н.Вітренко

 

 

Ви кажете, що схожі на киян. У столиці дві третини голосів було віддано за Віктора Ющенка. Гадаю, що в цій ситуації киянам важливо почути вашу думку: так ви все-таки «блакитний» чи «оранжовий»?— Узагалі-то я завжди любив жінок і навіть 31 жовтня віддав свій голос за прекрасну половину населення країни в особі Наталі Вітренко. По-перше, я трепетно ставлюся до гендерного чинника і вітаю подібне до шведського та бельгійського перебування жінок при владі. А по-друге, 70 відсотків програми Наталі Михайлівни співпали з моєю.— Наталя Вітренко підтримуватиме Януковича. Отже, автоматом і ви.

— Я проголосував за Наталю Михайлівну за кілька днів до її несподіваної заяви.

 

 

 

 

 

Омельченко погрожує силує ліквідувати наметове містечко з Хрещатику

На вчерашнем расширенном заседании коллегии Киевской горгосадминистрации киевский городской голова Александр Омельченко заявил, что если на протяжении сегодняшнего дня участники акции неповиновения не перенесут палатки с проезжей части Крещатика, то городская власть «поможет».

«Все деловые переговоры исчерпаны, обещания, данные штабом, не выполнены. Будем ждать еще сегодня, а потом поможем переместить палатки туда, куда считаем нужным», – сказал городской голова, подчеркнув, что предупреждений больше не будет, а территория центра Киева должна быть чистой и опрятной
.

 

 

 

 

 

 

 

  Постійні акції направлені проти масових дій “Сили народу” з боку міської адміністрації, які закінчились позитивним вирішенням в судовому порядку на користь “Сили народу”.

 

 

 

 

 

Цивільна справа  № 2-12352/ 04р

Спроба КМА обмежити проведення  масової акції 23.10.04 опозиції на площі Л.Українки біля ЦВК. Суд відмовив КМДА і дозволив проводити зазначені заходи.

Того ж дня  О.Омельченко дає розпорядження  про заборону ставити на площі Л.Українки трибуну і на ліквідацію помаранчевої символіки по маршрутам руку колон маніфестантів.

 

 

 

Цивільна справа  № 2-12457/ 04р.

Спроба КМДА обмежити масовий мітинг 01.11.04 біля ЦВК.

Суд відмовив КМДА і дозволив проведення заходу.

 

 

 

 

Цивільна справа  № 2-12988/ 04р

Спроба КМДА обмежити пішу ходу опозиції та масове її зібрання на Майдані Незалежності. Суд відмовив КМДА і дозволив проведення заходу.

 

 

 

 

 

Цивільна справа  № 2-13438/ 04р

Спроба КМДА  обмежити права на проведення мирного зібрання

громадян та концерти на Майдані незалежності. Саме з цього й почалося велике стояння на Майдані.

Суд відмовив КМДА і дозволив проведення заходу.

 О.Омельченко сам зявляється на майдані під час монтування сцени, де погрожує робітникам і вимагає зупинити монтажні роботи.

 

 

 

Цивільна справа  № 2-14840/ 04р

Спроба КМДА ліквідувати наметове містечко.

Суд відмовив КМДА і дозволив проведення заходу.

 

 

 

 

 

 

 

 

Анульовано єдиний відомчий ордер №126 на будинок №76, загальною площею 401,9 кв.м. житловою – 196,8 кв. М., виданий на  сімю  із однієї особи, на імя Омельченка О. Розпорядженням керівника Державного управління справами 16 вересня 2004 р.