першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

: В. ЧЕМЕРИС КОМЕНТУЄ РЕЗУЛЬТАТИ ЕКСПЕРТИЗИ В НІМЕЧЧИНІ

додано: 26-03-2001 // // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/985629058.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Влада не зможе проігнорувати висновки німецької незалежної експертизи. Україну ось-ось мають запросити на позаплановий холодний душ до Ради Європи, яка, в свою чергу, значно більше довіряє незалежним експертам аніж наше українське правосуддя. Якщо правоохоронні органи таки будуть змушені провести аналогічну експертизу, і результати співпадуть з результатами незалежної установи, ми станемо свідками якісного перелому у розгляді справи Георгія Гонгадзе.

Якщо дійсно в Таращі журналістам свідчили не тіло Георгія, на нари повинні сісти вищі правоохоронні чини. Звісно, коли замість них не підставлять під суд виконавців жахливої підміни. Бо офіційне визнання підміни тіла, новий курс "розкрутки" справи, судовий процес над вбивцями стануть нищівним ударом по "кучмівській" системі.

Щодо вірогідності цього варіанту. Нечасто трапляється так, щоб дві помітні політичні постаті - в один день - робили дві сенсаційні заяви з одного й того ж приводу. Маю на увазі прес-конференцію Головатого та виступ Бродського в парламенті. При цьому, зважте, заяви, які суттєво доповнюють одна іншу в загальному контексті. Непідтвердження інформацій від Головатого й Бродського означає таке собі політичне харакірі. Тому я думаю, що ці політики не дозволили б собі ризик в напруженій ситуації на "порожньому місці".

Щодо часу, коли пролунали заяви. Це ще раз підтверджує: опозиція піде до кінця у боротьбі із злочинним режимом. До речі, заяви пролунали досить вчасно. Президент останнім часом вирішив імітувати рака: розпочав рухатись навзадки, пішов на деякі зміни у вищих ешелонах влади.

В деяких лояльних, поміркованих опозиціонерів навіть виникло почуття наближення перемоги над режимом. Я заявляю: до останніх рухів Кучми треба ставитись з обережністю. Цілком вірогідно - нам пропонують чергову ілюзію. Тим паче, ми не повинні забувати, що крім перемоги над кучмівським режимом та недопущення приходу до влади оліхархічних політичних угрупувань, ми маємо ще одну мету - відставку самого Кучми.
Не можна миритися з тим, щоб Президент, який привів країну до краху й втрати реальної незалежності, Президент, який створив власним державним безталанням злочинний режим в Україні, і далі залишався біля керма нашої держави.

додано: 26-03-2001 // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/985629058.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) статті, на яку ви посилаєтся.

  ЦІКАВИНКИ :
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua