першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

: ТАРАС СТЕЦЬКІВ: "УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД ПОВИНЕН САМОВИЗНАЧИТИСЯ"

додано: 28-03-2001 // // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/985781181.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

ТАРАС СТЕЦЬКІВ:
“Український народ повинен самовизначитися”
Форум національного порятунку виступає проти того, щоб в переговорах між владою та опозицією брали участь міжнародні посередники, - зазначив
один з лідерів ФНП Тарас Стецьків. Хоча наміри міжнародних орагнізацій організовувати цей діалог він тільки вітає.
“ФНП виключає можливість використання зовнішньополітичного впливу на українську кризу як вирішального фактору, - сказав народний депутат. – Ми цінуємо моральну і правову допомогу посередників. Однак головну роль у врегулюванні кризи ні західний, ні східний фактор грати не повинні. Це базисна цінність: Ми хочемо, щоб сьогоднішня “оксамитова революція” була справою самого українського народу. Дарована зверху свобода ніколи не ціниться; люди повинні здобути її самі. По-друге, український народ поивнен самовизначитися. На чию сторону він стане – опозиції чи влади – та сторона і має моральне право керувати державою,” – підкреслив Тарас Стецьків.
Спроби Заходу допомогти налагодити діалог між українською владою і опозицію, в тому числі і Олександра Кваснєвського, ФНП оцінює позитивно. Але ця допомога, на думку Тараса Стецьківа, повинна полягати в тому, щоб переконати владу і опозицію сісти за стіл переговорів: “Сам діалог повинен проходити напряму, без допомоги посередників. Міжнародні організації ми будемо використовувати як фактори моральної підтримки і тиску на владу”.

додано: 28-03-2001 // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/985781181.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) статті, на яку ви посилаєтся.

  ЦІКАВИНКИ :
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua