першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

: О.Максим'як: "Ми за Ющенко, але не проти Кучми, хоча і не за“

додано: 18-04-2001 // // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/987601156.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Більшість коментарів грішать нерозумінням і плутаниною понять та цілей. Хотілося би вернутися до витоків тої плутанини.

Коли загинув Гонґадзе і появилися побічні докази від Мельниченка про причетність п.Президента до злочинів, виник спонтанний рух "Україна без Кучми". Рух спрямований був проти Кучми, як персоналії, яка використовуючи поліцейську структуру намагалася встановити тотальний контроль над суспільством, з безумовним прицілом забезпечити собі гарантований прихід на наступний строк президентства. Парламентська опозиція, очолювана комуністами, не має і не мала до руху "Україна без Кучми" жодного відношення. Цілком нормально що, як і в рядах парламентської опозиції, так і в рядах проурядової коаліції почали виступати проти Кучми персонально, як особи, що перебуває під підозрою. Ці сили утворили "Форум національного порятунку". Але це не є опозиція і ніколи не були опозицією - це є опонуючі сили проти особистої тактики президента Кучми, встановити в Україні автократію.

Не знаю, з чиєї невдячної руки сили спрямовані проти президента особисто, перетворилися на опозицію. А що це означало і означає насправді в розумінні народних мас (не без допомоги мас-медіа): "Комуністи, соціалісти та інші -істи виступають проти курсу, який проводився протягом 2000 року". Бо до цього часу опозицією називали тільки комуністів, соціалістів та прогресивних!

Я наведу приклад. Коли Гельмута Коля звинуватили у хабарях та відмиванні грошей, проти нього виступили і урядова коаліція і частина опозиції, але ті особи не називалися опозицією до Коля! Виступили люди, які вважають, що він не має морального права на те і те. Тепер, коли йдеться не про моральні якості п.Кучми і його плани стати за будь-яку ціну третій раз президентом, а йдеться про український курс, який провадив уряд Ющенка, (хочемо ми того чи не хочемо, але під керівництвом Кучми), ми маємо повний штиль в народних масах. Бо до народу не дійшло, що нова опозиція це не стара опозиція і вона є опозицією до Кучми особисто, а не курсу Кучми-Ющенка взагалі, а може й не так.

Так політично-активний народ розібрався і йому не потрібно пояснювати, але число їх максимум 10 тисяч. І от, починається гарячкова агітація мас за Ющенка, яких і не потрібно агітувати - вони і так всі за нього, а правильно пояснити. Та пояснювати багато не спішать, бо надіються, що може Ющенка випхнуть з уряду, та його потім на його авторитеті заїхати до влади. А він, бачите, невдячний, того не розуміє. Я не знаю, яким-таким великим гаслом має бути:" Забудьте всі про Ющенка, як політика!" Якщо його викинуть із прем'єра, то він піде не в політику, а туди де він буде найбільш корисний для України, в цей, конкретний час. А це, скоріше всього, в НБУ. Для нього вся ця політична вовтузня, називання опозицією і т.п. є прозора, як скло. Всі його висловлювання абсолютно не стосуються тих, що звуться зараз опозицією, вони спрямовані для однієї цілі - не допустити до влади в Україні антиукраїнські сили.

Коли Ющенко щось говорить, то в першу чергу він не падає на коліна перед Кучмою, а, навпаки, намагається допомогти Кучмі вибрати правильний шлях. Допомогти Кучмі дорости до його рівня, рівня розуміння українських інтересів. Ким би не був Ющенко і де би він не був, він ніколи не буде інакшим, а буде людиною, для якої інтереси власного народу стоятимуть на першому місці. Ніхто не хоче розуміти одного, що на першому місці в його житті стоять УКРАЇНСЬКІ ІНТЕРЕСИ. Саме він ідеально втілює в життя гасло, яке я тут колись на форумі виписав: "ІНТЕРЕСИ УКРАЇНИ ПОНАД УСЕ!" Тому, говорити про те, що Ющенко через місяць буде вже не той Ющенко, що є зараз, є так само смішно, як було повірити, що після виборів Кучма стане вже іншим президентом, ніж був. Тої самої думки зараз і Юлія Тимошенко, яка, безумовно, від Ющенка перейняла те розуміння, що без такого поняття ніколи не буде в Україні щастя і достатку. Два місяці тому, коли я написав тут на форумі "ІНТЕРЕСИ УКРАЇНИ ПОНАД УСЕ!", тільки Пані мене підтримала, а решту по-нинішній день плутається в трьох соснах. Що маємо казати за простий український народ?

Нездатність кожного громадянина України, від бомжа до олігарха і президента, розрізняти свої дії, які йдуть на шкоду інтересам України чи на її користь, ставить загрозу існування такої держави, як Україна, взагалі! За Ющенка є весь Київ, але за кого є верхівка, яка назвала себе опозицією, Київ так і не догнав! Заставте ту верхівку поклястися на Біблії, що вони в першу чергу відстоюватимуть інтереси України, а потім вже свої та партійні, то ви побачите, як "багато" буде готових на такий вчинок. Але ті, що залишаться, отримають право дійсно зватися лідерами народу.

В Франції алкоголік не купить пляшки італійського чи грецького вина - тільки французьке, бо він знає, що є таке - інтереси Франції, а коли бачать, що в країну ввозять надмір дешевого вина з Португалії, то не потрібно агітації - за кілька годин збирається 3-5 тисяч, які перекривають дороги і кричать, що парламент зрадив інтереси Франції.

Все це привело до того, що українські інтереси в Верховні Раді і в президентській адміністрації є зраджені. Хто мені заперечить, що це не є звичайна боротьба за крісло прем'єра? Це є ЗРАДА і ПРОДАЖ УКРАЇНИ в українському парламенті - зговір проросійських сил, бо на місце їм виходять російські інтереси, які вже себе проявляють у вигляді об'єднання олігархів та комуністів, відколу 8-ми від "Батьківщини", створенням міжфракційних проросійських об'єднань, створенням регіональних "Зубрів", включенням в сферу тісних зв'язків промислових центрів Донецька, Харкова та інших і т.д..

Я за чесну тісну економічну співпрацю з Росією двома руками, але попередній досвід показує, що проросійські сили в Україні діяли і діятимуть тільки на користь інтересів Росії і своїх особистих! Схеми Росії є прозорі і відкриті, вони не скривають своїх намірів. І діють вони правильно, бо захищають всіма способами інтереси Росії. За це їх і поважає Тимошенко та Ющенко. Наприклад, в енергетиці: Вони хочуть об'єднати енергосистеми двох країн, продавати електроенергію в Україні, створювати заборгованість і забирати в борг обленерго і т.д. Це вони кажуть відкрито. Ці схеми їм допоможуть втілити громадяни України Азарови, Сідорови і т.п., які виключать запобіжник на атомній електростанції за пару тисяч доларів - поки його ремонтуватимуть, Україна залазитиме в борги. Я ніколи не повірю, що Тигипко чи ставленики Волкова, Симоненка, Суркіса, Азарова будуть ставити заслін інтересам інших держав і захищати інтереси України - вони цього не вміють робити і ніколи не навчаться, вони виросли і виховані без любові до своєї землі та свого народу. Вони виховані в дусі вічної зради.

Громадянин України, який в першу чергу захищає інтереси свої, свого релігійного чи політичного угрупування, своєї національної меншини чи свого бандитського клану перед загрозою державним інтересам України - є ЗРАДНИКОМ СВОГО НАРОДУ! Захист інтересів своєї країни і свого народу, перед посяганнями інших держав ніколи не було і не буде розцінено, як крок недружелюбності чи ворожості. У всіх розвинутих країнах це поняття стоїть на першому місці, тому вони і є сьогодні розвинутими. А ті країни, де президенти і їх оточення не доросли до такого поняття, і продавали народні багатства транснаціональним компаніям чи розкрадали їх, і тільки задля власної наживи, є сьогодні приречені на вічне, практично, зубожіння і злидні. Вони є ЗРАДНИКАМИ СВОЄЇ КРАЇНИ І НАРОДУ! Вони це розуміють.

Тому, Кучмі і його олігархічному оточенню вигідно стати під російський протекторат - вони не мають інших перспективних і безпроблемних шляхів для дальшого власного існування. Цим шляхом вони намагаються уникнути відповідальності за зраду, страх перед цією відповідальністю є дуже великий. А відкинути, дружньо-простягнуту і вчасно, при цьому, руку Росії вони не наважаться ніколи! Хіба під тиском інших сильніших обставин! Ось чому п. Ющенко є приречений, як прем'єр і реалізатор проукраїнського курсу і захисник інтересів українського народу. Президент Кучма цього тільки не хоче показувати, щоб ще одна його зрада не стала очевидною передчасно. Попри всі очевидні переваги для п.Кучми, що випливають із його підтримки Ющенка (вони вже неодноразово на форумі вказувалися), я, гадаю, є тільки 1 відсоток із ста, що Кучма наважиться виступити проти Росії.

Є тільки одна сила, яка здатна стати на захист Ющенка - це народ України!

додано: 18-04-2001 // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/987601156.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) статті, на яку ви посилаєтся.

  ЦІКАВИНКИ :
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua