першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

: О. Максим'як - "Чорна Рада"

додано: 23-04-2001 // // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/988022082.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Багатьом є знайома, ця болюча історична подія, яка завела розвиток української держави в глухий кут на багато століть. Я бачу очевидні паралелі між подіями того часу і тим, що відбувається зараз. Гетьмани, тобіш лідери правих партій, здійснюють ту ж помилку, яка неминуче приведе до тих самих результатів - зради інтересів українського народу і повзучої втрати незалежності Української держави.

Здається, в Україні все є нормально і народ знає, чого він хоче. Високий рейтинг Ющенка свідчить про широку підтримку в масах його дій, що народ розуміє, що є добре, а що - погано, що народ не має проблем в розумінні ситуації, що склалася навколо Ющенка. Добавте сюди ще таке яскраве свідчення, як збір 3млн. 600 тис. підписів за короткий час. Що ще потрібно для проведення далі цього курсу? Потрібне лише вміле і віддане свому народу керівництво. Не одна людина, не одна особа, яку можна знищити фізично, а каста провідників-однодумців, пройнятих значимістю своєї історичної долі.

Причина спокою нашого п. Президента полягає в тому, що кожен крок, який має місце сьогодні, є ним добре обдуманий і погоджений всіма учасниками усунення прем'єра Ющенка.(1) Те, що п. Президент зраджує в образі Ющенка весь український народ, не потрібно навіть пояснювати. Вже з першого дня призначення Ющенка прем'єром п. Кучма мав конкретний план його швидкого усунення, був до цього плану причетний і п. Тигипко, який поспішив себе звільнити від міністерських обов'язків, щоб мати достатньо часу для провадження погоджень та консультацій.

Але не так склалося, як планувалося - авторитет Ющенка зростав швидко і змовники змушені були чекати до сьогодні. Ющенко і Кучма - це два світи і в тих світах їх оточують зовсім протилежні люди. П.Кучма ніколи би не наважився довірити свою долю п.Ющенку, хоч напевно в своєму житті він не бачив ніколи поряднішої людини, але не в його звичках довіряти себе порядним. Цілий рік вся Україна спостерігала за двоєборством цих двох осіб і нам всім так хотілося і десь в глибині душі, навіть, вірилося, що президент такої великої держави перейметься значимістю своєї історичної ролі і буде діяти, як і личить справжньому державному мужу. Але це не так легко зробити, хоч може й хоче душа в рай, та гріхи не пускають. П. Президент, звільняючи п.Кравченка і п.Деркача, напевне не збирався лишати себе напризволяще, на долю Мілошевича очевидно не розраховував - консультації велися з усіма учасниками нинішніх подій, від Москви і до правих. Звичайно, правих ніхто не посвячує. А відважна заява п. Костенка свідчить проте, що він ще не знає, яка уготована йому доля. Про це не знає Плющ, судячи з того, як його терміново госпіталізували, але про це знав Ющенко, який до останньої хвилини намагається переконати Кучму не здійснювати свого плану, плану зради свого народу. Ющенко є готовий на все, щоб відвернути те нещастя, яке чекає на Україну. Але Кучма втік. Може ще виникнуть якісь фактори, які заставлять Кучму передумати, але це - малоймовірно.

Здається, що в Україні наступає повний хаос - комуністи із бандитами приходять до влади у великій центрально-європейській країні. Очевидно, що з таким "джентльменським набором" в світ дорога буде закрита. Але план Президента полягає в тому, щоб після усунення Ющенка, знову сформувати більшість із правих і олігархів, а комуністам зробити деякі уступки в парламенті по комісіях та в заступнику голови. І його спокій свідчить, що він є впевнений на сто відсотків в можливості реалізації цього плану. Правих буде запрошено до уряду, запрошуватимуть і Ющенка. Їх використають, як прикриття для світової громадськості на короткий період, а потім викинуть, як непотріб. Якщо не було б впевненості в п. Кучми, що він залучить, в першу чергу Удовенка і Костенка для реалізації своїх планів, він би не був таким спокійним. Бо, дійсно, для спокою є мало підстав: давши певну свободу комуністам, вони швидко і до нього доберуться та нагадають, як він витирав об них ноги. Тільки більшістю в парламенті можна їх загнати на місце і заспокоїти світову громадськісь: ось, ми продовжуємо курс реформ, з нами Ющенко працює, а його програми ми трохи лише підкоректували і т.д.(2)

Отож, при наближенні до виборів в парламент, народ точно втратить всяку орієнтацію. У всіх бідах, а вони неминуче будуть - інфляція, заборгованості, будуть звинувачувати міністрів від правих, які навмисно "перешкоджають" працювати. Будуть відкриті кримінальні справи на всіх, хто представлятиме, хоч якийсь національний потенціал. Праві лідери заплатять жорстоко за зраду, за ті портфелики і "теплі" місця, а український народ буде знову на кілька років приречений на муки і страждання.

Виходячи з цього, лідерам правих сил, потрібно дійсно зрозуміти, що вони Богом вибрані люди, на яких тримається майбутнє України. Вони вже кричать, що Україні загрожує втрата незалежності, але це є мало сказати - потрібно правильно і узгоджено діяти. В першу чергу боротися за Ющенка до останнього, а якщо вже й станеться так, що Ющенко змушений піти, то необхідно повністю відсторонитися від нової влади і жодної людини від правих сил не повинно бути в тому уряді. Лідери правих відмовившись від портфеликів Тигипка і Медведчука, повинні всі сили кинути на підготовку до референдуму і виборів і вже, через рік, вони зможуть отримати в десять раз більше. Ющенко, якщо працюватиме в новому уряді, повністю втратить свій авторитет, але як експерта дій і вчинків комуністично-олігархічного уряду він буде мати доступ до всіх масових засобів інформації і в Україні і в світі. Його критика стане найкращою агітацією в передвиборний період. Ющенко сказав: "Що задля інтересів України, він готовий із чортом працювати", але з цим комуністично-олігархічним чортом ні він, ні будь-хто з правих не має морального права працювати.(3) Це введе в оману народ, а коли народ розбереться, то назве це - ЗРАДОЮ.

Хто не вірить, хай згадає собі історію з лідером національних сил п.Марчуком!

Життєрадісна заява "Української правди" - "Ющенку капут" нагадує мені ті часи, коли совітська пропаганда багато років по війні, так само життєрадісно повторювала "Гітлер капут", вкладаючи в цей вигук скоріше радість перемоги у війні, аніж над Гітлером. Проте, я вірю війна ще не закінчилась, що народ наш ще побореться і українська правда не тільки про смерть журналіста, а й інші недавні трагедії, стане відомою всім.

(1)На думку О. Максим"яка, впевненість Кучми свідчить про те, що він матиме стовідсоткову безпеку після всіх розтусовок. Адже, ми ж бачили президента значно зденервованішого і в простіших ситуаціях. А позиція, яку він демонструє, полягає в тому, що йому все одно, чи Ющенка догрузять донетчанами, чи Ющенко усунуть.

(2)Натяки з боку Удовенка вже звучали. Крім того і Тигипко вже заявляв, що Ющенка буде запрошено до нового уряду, як дуже цінного спеціаліста. Дай Бог, щоб вони встояли перед тимчасовими спокусами. Бо як вони не встоять, то побіжуть всі наввипередки, а для народу все ще перед очима - Марчук.

(3)Комуно-бандюківський чорт не може бути проукраїнським. за визначенням. (Адвокат)

додано: 23-04-2001 // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/988022082.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) статті, на яку ви посилаєтся.

  ЦІКАВИНКИ :
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua