першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

: Дмитро: Ваш час, Панове!!!

додано: 28-04-2001 // // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/988406544.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Ваш час, Панове!!!

Настав час тих, кому небайдужа доля України – Ви особисто можете прийняти участь в її вирішенні, я навіть скажу, що Ви зобов’язані це зробити!!!

А треба для цього небагато – влада…. Влада чесних і небайдужих людей. Виходьте з окопів та крайніх хатинок і до роботи. Нарешті Історія дає Вам унікальний шанс – побудувати країну, в якій хотілося б жити! Без Вас в ній не почнуться реформи! Без Вас у неї нема майбутнього, я думаю Ви в цьому переконались… Зміни починаються Вами і з Вас!

Що ж робити?
1. Забути чвари. З ними розберімось згодом.
2. Обрати ту силу, з якою зараз бажаєте співпрацювати (УБК, ВГО, ФНП чи інші), і яка наявна поблизу.
3. Співпрацюючи з нею постійно, але не нав’язливо підштовхувати її до об’єднання з іншими – до виборів треба прийти єдиним блоком.
4. Підтримати роботу по проведенню референдуму – попри всю його неконституційність, він дозволить коштом партії “Батьківщина” ознайомити населення з обличчям режиму, виявить найбільш активних серед опозиції, згуртує їх – тобто створиться організаційна база для майбутніх виборів (я думаю, що партійної структури, розгалуженої до районних організацій нема зараз ні в кого з опозиції) . Це в свою чергу надасть привабливість опозиції, як об’єктові для інвестування.
5. Прийняти участь у місцевих виборах. В кожному окрузі – прохідний кандідат від опозиції на всіх рівнях виборів. В усьому світі вибори у місцеві органи влади не менш важливі, ніж у центральні, а ми про це забули! При тому, що вибратись у своєму районі Вам буде не важко бо, я впевнений – Вас знають з кращого боку, у Вас є прибічники (хоча б родичі і знайомі), які Вас підтримають, хто, як не Ви, знайомий з проблемами які Вас оточують, Вас підтримає виборчий блок. Великих коштів не потрібно. Тобто всі шанси у Вас. А блоку це потрібно: для посилення агітації, контролю за виборами (Ваші близькі блокують підтасовки – я певен), забезпечення контролю за місцевими органами та кадрового ресурсу. І не потрібна навіть тотальна перемога – навіть 10% чесних однодумців здатні блокувати любі спірні питання.

Не треба чекати доки лідери опозиції домовляться, треба примусити їх це зробити. Політики однакові – і тільки Ви, для яких ця робота стане не привілеєм, а обов’язком (перед дітями, батьками, Вітчизною нарешті), зможете переломити ситуацію, подарувати надію цій землі та її народу.

Готовий до співпраці Дмитро. tyrxus@yahoo.com

додано: 28-04-2001 // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/988406544.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) статті, на яку ви посилаєтся.

  ЦІКАВИНКИ :
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua