першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

: Михайло Свистович "СПРАВА ЗАКРИТА? ЛИШЕ НЕ ДЛЯ НАС..."

додано: 16-05-2001 // // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/990025067.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Наступник Кравченка Юрій Смирнов оголосив, що вбивць Георгія Гонгадзе знайдено. Не буду вдаватися в юридичні тонкощі на кшталт того, що будь-який першокурсник юридичного факультету знає: поки справа не закрита - ніхто, а тим більше з офіційних осіб, не повинен казати таких речей.

Дивує інше. Якось все легко і просто вийшло в пана Смирнова. Вбили Георгія начебто випадково якісь хулігани. А потім їх теж випадково вбили. І це все будується лише на підставі того, що поряд з тілами вбивць знайшли карту місця у таращанському лісі, де було знайдено тіло Гонгадзе. Про версію, що до могили якихось хуліганів могли просто підкинути цю карту, Смирнов навіть не розглядає.

Всі, хто знав Георгія особисто, розуміють, що хулігани, навіть з організованої злочинної групи, вбити його просто не могли. По-перше, Гія знав, що за ним стежать (всім відомий його відкритий лист про білі "Жигулі", тому поводив себе дуже обережно. Я бачив останній раз його на акції "Хвиля свободи", і він мені розповів, що, після цих "Жигулів" та ще деяких випадків став обережнішим, на вулицях мовчки і швидко проходив повз п"яних, якщо навіть вони до нього чіпляються, не чекав громадського транспорту і не йшов до зупинки в темний час доби, а ловив відразу машину (не сідав, якщо там був ще хтось, крім водія), уважно дивив, хто знаходився поряд чи йшов за ним.

По-друге, Гія був далеко не хлюпиком. Навпаки, його фізичній силі можна було позаздрити. Колишній афганський спецназівець, пройшов війну в Абхазії, в минулому непоганий спортсмен, займав призові місця на юнацьких першостях ще Радянського Союзу. Займався плаванням, легкою атлетикою, рукопашним боєм.

Поєднуючи по-перше і по-друге, мені важко уявити, що Гію так просто дався б до рук хуліганів. Він не вступав би з нимив суперечку, а для бійки потрібен привід.
Навіть, якби на нього напали зненацька, мені слабко уявляється, що його можна "вирубити" з одного удару. Більше того, він не став би з ними навіть битися, якби був один (бо захистити жінку чи друга для нього було святим), а він вийшов від Олени Притули один, а просто відбився б, вирвався і втік би, незважаючи на свій гарячий грузинський темперамент.

І нарешті. Навіщо хуліганам, які випадково когось вбили, морочитися з тілом, ризикувати, вивозячи його на машині повз пости ДАІ з Києва. Та вони б просто покинули б тіло в під"їзді і втекли.

Тому виникає питання: навіщо Смирнов оприлюднив свою версію (до речі, розслідування проводить не міліція, а Генеральна прокуратура)? Чи він озвучив бажання влади пошвидше закрити справу, яку розкрити не можуть, чи міністр внутрішніх справ щось знає, адже "орли Кравченко перейшли йому у спадок.

додано: 16-05-2001 // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/990025067.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) статті, на яку ви посилаєтся.

  ЦІКАВИНКИ :
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua