першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

: Олександр ПАЦЮК "Кучма до всього ще й наркоман!?!"

додано: 16-05-2001 // // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/990035278.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Здавалося б, після оприлюднених записів розмов нібито-президента (тому що просто президентом нашого Кучма назвати важко) вже нічого не може здивувати. Ну що може бути більш вражаючим, ніж мат-перемат першої особи країни, не говорячи вже про зміст...

Але старанні представники влади не хочуть залишати свій улюблений народ без сенсацій. І ось заступник міністра внутрішніх справ Микола Джига, ніби граючи навипередки з народним улюбленцем Потебеньком повідомив новину.

Виявляється до усіх гріхів нашого Гаранта, він ще й наркоман! Саме так, слідство встановило, що вбивці Гонгадзе – наріки, які їздили Києвом на машині (!), і підвозили людей, сподіваючись, що в тих знайдеться трохи наркотиків у якості оплати за проїзд. Після того, як “ширки” не виявлялося (дивно, невже кожний киянин не носить із собою пару “колес”?), злодії вбивали людину, ховали її в Києві (мабуть, десь на майдані), а потім, ці бідолахи, які не могли купити собі наркоти, переховували трупи в Таращі, відрізавши їм голови та обливши спеціальною рідиною для прискорення розкладання.

Звичайно, такий хитрий план дій міг народитися лише в геніальній голові, та ми ж не дурня собі в президенти обирали!

Те, що гаранта досі не заарештовано, мабуть, можна пояснити тим, що слідство встановлює його спільника, чи то співширяльника.

додано: 16-05-2001 // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/990035278.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) статті, на яку ви посилаєтся.

  ЦІКАВИНКИ :
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua