першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

: Антон Калмаз : "Кучма більше не буде нашим президентом!" (Нотатк

додано: 21-05-2001 // // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/990437675.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

В суботу 19 травня у Харкові на Площі Свободи відбулася акція організована посібниками зятька Кучми Таврійськими Іграми "Україна, Президент, Стабільність". Цього разу не було деяких "зірок", з тих що приймали участь в аналогічній акції у Києві. Може сумління з'явилося, а може у організаторів грошей не вистачило.

Харківська міліція зробила кордони навіть серед публіки, розбивши на квадрати майдан. Можливо це було зроблено для того, щоб можна було одразу захопити людей, які почнуть викрикувати опозиційні гасла. Про те харківська опозиція вирішила не приймати участь у цій акції, за для збереження сил на недільну акцію вшанування пам'яті Тараса Шевченка.

Але найцікавіше можна було почути при спілкуванні з молоддю. Дівчина, що йшла з хустинкою "Наша Країна - Наш Президент" і прапорцем "УПС" не змогла пояснити, чому все ж таки "наш", і потім сказала, що їй ці речі дали тому, що вона була біля сцени, і наприкінці розмови просто захотіла зняти цю хустинку.

Коли у молоді, що зібралася на майдані, питали чому вони прийшли на цей концерт, вони відповідали, що прийшли заради зірок і більшість хлопців та дівчат не дочекавшися наступного запитання говорили що вони проти Кучми. Один хлопець навіть не дивлячись на те, що поблизу було багато міліції голосно сказав "Кучма більше не буде нашим президентом!"

Коли акція закінчилась на майдан почали виводити коней для прогулянки, іза ними вели віслюка, який голосно кричав (ІА-ІА). Гідне закінчення, замість фейерверку.

додано: 21-05-2001 // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/990437675.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) статті, на яку ви посилаєтся.

  ЦІКАВИНКИ :
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua