першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

: Ярослав ДЕМИДАСЬ: “ГОЛОВА ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАДМІНІСТРА

додано: 02-06-2001 // // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/991495274.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Голова Тернопільської обласної держадміністрації Василь Коломийчук любить Бога і неньку - Україну . Про це нагадує у кожній виголошеній чи надрукованій проповіді. До того ж повідомляє, що батько заповідав йому : "Василю, роби людям добро!" . Тобто дбай про людський добробут. Пан голова застерігає підлеглих: хто хоч одну державну копійку витратить не за призначенням - позбудеться посади. Мабуть тому бюджетними грішми Коломийчук воліє розпоряджатися сам. За півтора року роздав з бюджету 4964345 грн. П'яти головам райдержадміністрацій на придбання легкових автомобілів - 274350 грн. , на зміцнення матеріально-технічної бази надійних районів - 395200 грн. Громадським організаціям, що підтримують владу і підписують вірнопіддані заяви - 326900 грн. . Заступникові - на діяльність його організації - 8000 грн. . На придбання службової квартири в м.Зборові, де урядує кум - 50000 грн. Держказначейству, де працював син , а нині керує
сват - 40000грн.

Час керівництва виявився сприятливим і для наукової діяльності Коломийчука – захистив кандидатську і докторську дисертації . При захисті докторської , як сам похвалявся , не було ні сучка , ні задирочки . Мабуть тому, що переказав з бюджету у Львівський Інститут регіональних досліджень , де захищався , 65000 грн. !?

Та якщо пан голова зумів догодити на власному дні народження у ресторані "Галичина" трьом сотням гостей , то що там якийсь десяток опонентів! За 40000 бюджетних грн. місцеве козацтво присвоїло Коломийчуку звання генерал-хорунжого . Тепер він красується у газетах на фоні хрестів та ікон в генеральському мундирі.

Схоже голові ОДА і дідько дитину колише , бо сталося чудо: дружина Василя Степановича якраз до дня народження виграла дорогу шубу від журналу "Наталі". А щоб правоохоронцям не снився кримінал, Коломийчук виділив з бюджету: облпрокуратурі - 135000 грн. , обласному суду - 35000 грн. і навіть департаменту з виконання покарань - 70000 грн. Ану ж пригодиться!

Обласні газети Коломийчука лише хвалять, журналісти - бояться . А хто гроші з бюджету дає, той і музику замовляє. (Матеріал озвучений радіо "Свобода" 01 червня 2001 року. На жаль . з грудня 2000 року трансляції передач "Свободи" по мережі радіо "Довіра" на Тернопільщині місцевою владою заблоковані ).

Ярослав Демидась
керівник прес-служби Громадянського комітету Тернопільщини "За Україну - без Кучми!".

додано: 02-06-2001 // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/991495274.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) статті, на яку ви посилаєтся.

  ЦІКАВИНКИ :
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua