першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

: УВАГА! УВАГА! УВАГА!

додано: 18-06-2001 // // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/992862923.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Команда майданівців поповнилась двома новими людьми.

Перший новий майданівець - це Тетяна Монтян, адвокат лідера УНА-УНСО Андрія Шкіля, який сидить за гратами в СІЗО СБУ.

Другий майданівець - легендарний суддя Київського міського суду Юрій Василенко, який перший (і поки що єдиний) ще 22 грудня 2000 року виступив із засудженням правлячого в Україні режиму. Причому, зробив це не у відповідь на репресії до нього з боку влади, а з власної ініціативи.

Величезний резонанс спричинила стаття Юрія Василенка в газеті "Свобода" "Брудна білизна вітчизняної Феміди", яка розкрила всі тіньові сторони української судової системи.

Після цієї статті до судді Ю. Василенка надходять цілі мішки кореспонденції. Люди пишуть про зловживання суддів, скаржаться на систему, шукають допомоги, поради. А судді Київського міського суду заявили про своє бажання подати позов про захист ділової репутації Київського міського суду. УНІАН сповістив, не назвавши джерела, що проти судді Василенка порушено кримінальну справу Генпрокуратурою за ст. 125 (наклеп), яка з 1 вересня декриміналізована. Генеральна прокуратура цю інформацію поки що не підтвердила, але й не спростувала.

Юрій Василенко та Тетяна Монтян, які, до речі, є чоловіком та дружиною, погодились надавати сайту Майдан всі матеріали, що є (і ще будуть) у їхньому розпорядженні, а також вести на сайті окрему юридичну сторінку "БРУДНА МАНТІЯ", на якій вони спілкуватимуться з відвідувачами сайту, обговорюватимуть разом з ними матеріали, даватимуть поради.

додано: 18-06-2001 // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/992862923.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) статті, на яку ви посилаєтся.

  ЦІКАВИНКИ :
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua