першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

: Василь Неїжмак: "Сім'я СДПУ(о) приросла Полтавою".

додано: 04-07-2001 // // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/994242680.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Однак партійність "батьків" міста у Полтаві здавна оберігається як найбільша "військова таємниця".

Пригадується, кілька років тому, коли ще практично єдиною партією влади була "двічі народна", кореспондент "України молодої" намагався дізнатися, чи перебував полтавський міський голова у лавах НДП. На це пряме запитання чільний містечковий партфункціонер (до речі, "хитаючись" із лінією начальства, він уже встиг залишити корабель народних демократів і, здається, не лише його) відповів тоді, що відкривати свої партійні карти - то, мовляв, суто приватна, ледь не інтимна справа кожної людини.

Та оскільки йдеться все ж не про причетність приватної особи до таємного товариства, а про партійний вибір людини, котра керує більш ніж 300-тисячним містом і, судячи з усього, не збирається поступатися "престолом" на наступних виборах, згадана засекреченість її партійної діяльності видається, м'яко кажучи, дивною і зрозуміло ж, тільки провокує, підігріває чутки, припущення, здогадки.

Щоб остаточно розвіяти туман довкола них, власкор "України молодої" скористався приїздом до Полтави минулої п'ятниці "першоджерела" – першого заступника голови Верховної Ради, лідера Соціал-демократичної партії України (об'єднаної) Віктора Медведчука, поставивши йому під час прес-конференції запитання про ймовірну наявність у кишені пана Кукоби партквитка з червоною
трояндою. Прикметно, що спершу й Віктор Володимирович колупав піч, перепасувавши згадане запитання голові обласної організації СДПУ(о) Олександру Семергею. Останній же намагався відбутися знайомою пісенькою втаємничення: мовляв, діяльність міської організації СДПУ(о) у Полтаві мер Кукоба справді підтримує, але "прерогативу відповіді на запитання про його партійну приналежність я хотів би залишити самому Анатолію Тихоновичу".

І тоді вже не втримався Віктор Медведчук, розсекретивши найбільшу партійну таємницю Полтави: "Кукоба? Та член він нашої партії. І його дружині я сьогодні вручив партійний квиток. А меру раніше його вручав сам секретар обкому".

Не менш сенсаційною, певно, не лише для мешканців Полтави стала відповідь лідера об'єднаних "есдеків" і на інше запитання кореспондента "України молодої", що стосувалося активно "вентильованих" на всіх рівнях чуток про фактичне володіння керівництвом СДПУ(о), зокрема, самим Віктором Медведчуком та його ідейним і бізнесовим соратником Григорієм Суркісом, приватизованим кілька років тому відкритим акціонерним товариством "Полтаваобленерго". "Ніхто із керівників Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), в тому числі й ті, кого ви назвали, не мають відношення до власності в акціонерному товаристві "Полтаваобленерго", - запевнив Віктор
Медведчук. - І це сьогодні є загальновизнаним фактом, оскільки він досліджувався представниками опозиційних сил не лише на Полтавщині, а й у Києві. Всі ці дослідження закінчилися безрезультатно для тих, хто хотів би натрапити на слід керівників нашої партії у власності "Полтаваобленерго".

Як кажуть, закарбуємо на носі. З припущенням, що за одного "битого" мера напередодні виборів навіть кілька обленерго дають... Чи навпаки?

додано: 04-07-2001 // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/994242680.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) статті, на яку ви посилаєтся.

  ЦІКАВИНКИ :
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua