першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

: Михайло СВИСТОВИЧ: “За “Новою політикою” стирчать вуха політиків

додано: 10-07-2001 // // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/994758120.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Новостворена партія до виборів розраховує мати 15-20 тисяч членів. Ви можете в таке повірити? Я - ні. А ось Олександр Пухкал, голова партії, яка, ще не зареєструвавшись, вже змінила голову (ще в суботу ним був Олександр Кудін) щиро в це вірить як і в можливість виграти вибори. І стверджує, що динаміка вступу у партію наростає. Всі партії скаржаться на пасивність та аполітичність народу, а ось до “Нової політики” просто чергу влаштували.

Чим же вона народ приваблює? Очевидно, назвою, бо програма в неї нічим особливим не відрізняється від можливих, на думку її лідерів, партнерів по блоку (НДП, Аграрна партія, Партія регіонів, “Трудова Україна”), та й вигадати щось нове в строкатій політичні палітрі, що задовольняє електорального споживача на будь-який смак, вже неможливо.

А хто ж ці нові політики? Та всі ті ж політики старі: вихідці з партії “Батьківщина”, яка, за словами О. Пухкала, близька до “Нової політики”, але блокування з нею неможливо через обрані тією форми і иетоди, тобто, через опозицію до президента Кучми. Це Олександр Пухкал, Артур Білоус, Станіслав Сафронов і Валерій Сушкевич.

Спитайте на вулиці пересічного перехожого, так він і не знає нікого з цих діячів. Деякі ще Артура Білоуса згадають, бо вчились з ним разом і бачили серед молодих політиків початку 90-х. Але голосувати за партію вже готові.

Ну що ж, самонавіювання – це теж непогана річ. Коли постійно говорити собі, що все чудово, і ми переможемо, то й настрій покращиться, і хворіти не будеш. До дня виборів.

А хто ж стоїть за новоствореною партією? Дехто скаже, що адміністративний ресурс. Але як на нашу думку, то ніхто. На біса тому ресурсу ці “Нові політики”. Вони й зі старими не знають, що робити. Стільки їх розвелося, що поборюють одне одного, хоч всі разом ніби підтримують президента. Банковій Пухкал, Білоус і Ко потрібні були лише для того, щоб послабити “Батьківщину”, вийшовши з її фракції. І за це їм можна було б дати якісь місця в партійних списках якогось прокучмівського блоку. Але щоб створювати під них цілу партію, рейтинг якої коливатиметься в межах нуля? Ні, це не витівки президентського оточення. Напевно, вага цих політиків настільки мала, а амбіції настільки великі, що ніхто їх до себе й брати не захотів. От і довелось створювати власну партію. Не залишатись же осторонь політики.

додано: 10-07-2001 // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/994758120.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) статті, на яку ви посилаєтся.

  ЦІКАВИНКИ :
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua