першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

: Володимир СЕМКІВ: "Наш рупор - Росії в руки?" ("Україна молода")

додано: 12-07-2001 // // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/994953214.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Хоча до парламентських виборів ще залишається багато часу, боротьба за голоси електорату помітно загострюється: політичні партії починають активну передвиборчу кампанію, прагнучи здобути більше депутатських крісел у Верховній Раді, об'єднуються в блоки та коаліції. Не минає процес злиття і тих, кому доведеться грати одну з ключових ролей на майбутніх виборах - інформаційних технологів.

Принаймні позавчора спільний комерційний політичний проект презентували Київський центр політичних досліджень і конфліктологій на чолі з Михайлом Погребинським та Фондом ефективної політики, керівнику якого - Глібові Павловському - приписують "виготовлення" Путіна-президента. І хоча "винуватці" конференції стверджували, що проект створено перед виборами випадково, постійно наголошуючи на дослідницькій та соціальній функціях свого "дітища", немає сумнівів, що головною буде все ж політична - виборча функція.

За словами п. Павловського, проект займатиметься формуванням позитивного іміджу України на міжнародному полі, а також в очах українства. На його думку, несприятливий інвестиційний клімат "пов'язаний з сучасним соціально-політичним становищем України, яке відлякує інвесторів". А от п. Погребинський узагалі вважає, що завдяки його зв'язкам "проблем із замовником (для піарників. - Авт.) не буде, особливо під час парламентських виборів". І саме тут він, як-то кажуть, "розколовся". У не по сезону активній діяльності політтехнологів насторожує те, що "українським питанням" займатиметься громадянин Росії. Невже Гліба Павловського так турбує доля нашої держави?

Пардон, її виборів. Та й зрозуміло, що інтереси Павловського стосовно України - лише маленька верхівка великого російського айсберга. Партнер "українолюба" Михайло Погребинський вважає, що легенда про вплив Росії на минулі вибори надто перебільшена, адже жодна з іноземних сил не відігравала на електоральних перегонах вирішальну роль. Водночас Гліб Павловський зазначає, що, як не дивно, "не дуже добре розбирається в українському політикумі" і йому як закордонному працівнику спокійніше буде працювати зі "структурами, що підтримують нинішню владу". А от п. Погребинський, хоч і не є іноземцем, не заперечує, що підтримує сучасну владу: "За роки незалежності у нас не було якихось жорстких перемін. Було створено умови, коли з 1998 року (цікаво, чому так пізно. - Авт.) почалося покращення соціального життя".

Отже, з упевненістю можна сказати, що, незважаючи на постійні наголошення на комерційності та дослідницькій місії проекту, свою енергію керівники двох впливових структур направлятимуть-таки в політичну сферу, а особливо - на час парламентських виборів.

додано: 12-07-2001 // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/994953214.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) статті, на яку ви посилаєтся.

  ЦІКАВИНКИ :
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua