першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

: Мартинюк : Слон Ющенко вирвався із загону.

додано: 17-07-2001 // // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/995368088.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Цікаво спостерігати зворушливу метушню різноманітного дрібного люду з числа "політпрацівників" та "пастухів ідей", яка вчинилася внаслідок давно очікуваної події - вступу Ющенка у виборчу кампанію.

Істерично засуєтилася всяка дрібнота яка не можучи суттєво змінити курс Ющенка, старається принаймі відігнати від нього подалі і побільше всіляких потенційних прихильників.

Реакція деяких газетних та інтернетівських "ющенкожерів" підтверджує підозру в тому що вони постійно стирчать в політтусовках не через Кучму, який там ніколи не буває, а скоріше із за небезпеки об"єднання опозиції і (не дай боже) її об"єднання з Ющенком. Елементарний кількісний підрахунок ключових фраз та слів у текстах цих "пастирів нікчемності нашої" показує що саме їх насправді цікавить, на що вони моментально реагують і що найбільше пропагують.

З другого боку влада з усіх сил намагається утримати ті канати, які ще не порвав політичний "слон" Ющенко, аби не дати йому надто далеко відійти від клітки "РУХ -УНР -КУН -ПРП" в яку вона намагається його загнати та знешкодити, "заізолювавши" його в ній на час мйбутніх парламентських і президентських виборів.

Ющенко зрушив з місця. Не треба звертати уваги на хлопчиків із хворостинками, не треба слухати злісне шипіння прокучмівських піарівців, не треба звертати уваги на "барикади", яку насипали між нами і Ющенком з уламків колись єдиної опозиції майстри з Адміністрації Президента .

Ющенко сказав чітко та однозначно - <b>повинен бути широкий блок, в якому місце і правим і лівим</b>, він сказав що влада повинна перестати бути бізнесом, він сказав що завданням його блоку буде створення нормальних умов для існування української нації ( в широкому, "політичному" розумінні цього слова).

На все інше можна не звертати уваги.

Ющенко не номенклатурник, він не повязаний з із золодійократичною верствою колишніх інструкторів та секретарів КПРС, він довів що може працювати не для себе а для суспільства, він не демагог і те, що він часом говорить не вельми приємні і не вельми корисні йому речі тільки це підтверджує.

Тому слід збиратися навколо Ющенка, навіть якщо нас будуть переконувати що він того не бажає. Ми прийдемо до нього не самі, а з нашими ідеями і з нашими лозунгами
Певний що він того все таки бажає...

Всі розмови про те як краще поділитися "заради перемоги" є брехнею. Ті хто це говорять - брехуни, або й гірше . "Ділителі" зараз є найбільш небезпечними ворогами. Можна вважати що то демонічні втілення самого Кучми, які спокушають нас залишитися в тому огидному стані роз"єднаності та безсилля, в якому ми перебували всі роки його правління.

Нема ніяких перепон для об"єднання окрім нашої дурості, гордині, марнославства та інших поганих рис, яких конче потрібно позбуватися. Об"єднання навколо Ющенка в цьому нам допоможе.

Врешті ми можемо вимагати від Ющенка потрібних дій та зобовязаннь. Ми їх вимагали у брехуна Кучми який нас ненавидить, то чому ми не можемо вимагати цього в Ющенка який не бреше і відноситься до опозиції цілком спокійно?

додано: 17-07-2001 // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/995368088.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) статті, на яку ви посилаєтся.

  ЦІКАВИНКИ :
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua