першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

: Володимир ЗАНИК: "Відблиск слави Герострата" ("ПОСТУП")

додано: 20-07-2001 // // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/995631534.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Пікетування розпочалося рівно о 17.00 і тривало трохи довше ніж півгодини. Організатори виконали процедуру повідомлення про проведення акції. Саме на п’яту пополудні планувалася прес-конференція пана Медведчука. Почалася ж вона майже на годину пізніше. Тож мітингували без винуватця. Нашвидкуруч підготовлені гасла сповіщали: “СДПУ (о) – всіх не купите!”, “Суркісня – руки геть від Юлії Тимошенко!”, “Медведчук, тобі Стус не сниться?”

Спеціально для першого віце-спікера пікетники підготували “дарунок” – видану торік в Івано-Франківську книгу “Василь Стус. Листи до сина”. У книзі кілька разів згадується про адвоката В. Медведчука, котрого було призначено захисником В. Стуса на судовому процесі. “Дарчий напис”, з пафосом складений активістами ФНП панові Медведчуку, містить різку негативну оцінку всієї діяльності нинішнього лідера СДПУ (о). Саме в цьому написі йдеться про його діяльність – “відблиск слави Герострата”.

Високий гість знав про пікет і, вочевидь, був готовий до прийому, бо з широкою усмішкою сприйняв вигуки “Ганьба!” на свою адресу. А під час прес-конференції, відповідаючи на запитання про процес над Стусом, стверджував, що ніколи не підтримував звинувачення і “свої обов’язки як адвокат виконав повністю”.

Приїжджав пан Медведчук в Івано-Франківськ у партійних справах, хоча й мав, попри те, зустріч із керівництвом області, обговорював з головою ОДА й обласної ради підготовку бюджету на наступний рік.

На прес-конференції лідер об’єднаних есдеків повідомив, що мав тригодинну нараду з активом обласної філії СДПУ(о), висловив своє задоволення її якісним складом, відзначивши при цьому наявність потужного організованого ресурсу.

Зауважимо, що очолювана заступником голови Івано-Франківської облдержадміністрації Миколою Шкрібляком ОО СДПУ(о) об’єднує справді серйозних людей, котрі мають стосунок до енергоринку, туріндустрії (а якраз цими питаннями відає в ОДА пан Шкрібляк). Є серед них і представники мас-медіа, освіти.

Не без задоволення говорив пан Медведчук про результативну співпрацю з обласною владою у вирішенні багатьох справ.

І все ж головною темою стала підготовка до виборів. Лідера СДПУ (о) попросили прокоментувати думку Миколи Томенка про те, що сценарій наступних парламентських виборів розвиватиметься за схемою протистояння патріотів і олігархів. В. Медведчук заперечив таке міркування, стверджуючи, що сценарій усіх виборів один – “боротьба за голоси виборців”. Із цією метою СДПУ (о) проводить серйозну підготовчу роботу. Разом з В. Медведчуком приїхав народний депутат Олег Литвак, який має намір до середини серпня проводити тут свою відпустку й агітувати за структуру, в якій він, будучи обраним за мажоритарним округом при підтримці патріотичних сил, схоже, знайшов себе.

А тим часом обласний Форум національного порятунку озвучив своє завдання на виборах 2002-го: не пропустити жодного представника СДПУ (о) в депутати всіх рівнів.

додано: 20-07-2001 // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/995631534.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) статті, на яку ви посилаєтся.

  ЦІКАВИНКИ :
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua