першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

: Тамара ПРОСЯНИК: "«Терапевт» Кучма поставив діагноз депутатам. Х

додано: 23-07-2001 // // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/995889289.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Діагноз президенту Кучмі поставило вже саме життя. І кожен громадянин України той діагноз відчуває щодня, щомиті на собі. За офіційними даними, сьогодні Кучмі не довіряє більше половини населення України. І чим більше й далі він панічно хапається за владу, тим більшу антипатію викликає у громадян. Тільки абсолютно інфантильна людина може погодитися з тим, що, як заявляють про те окремі російські ЗМІ, Кучма «справився із касетним скандалом». Зі «скандалом», можливо, й так, але із змістом записів Мельниченка, йому, певне, не вдасться справитися до кінця днів свого президентства. А то й далі... Безпорадність, анемічність українського президента набуває чим далі ознак цілком чіткого діагнозу. Він - яскравий приклад наслідків порушення природної відповідності, про яку свого часу писав великий філософ Григорій Сковорода. Ідея «сродної» праці, ідея відповідності величі душі, розвиненості розуму і діяльності, якою займається особа. Можна відповідати цій ідеї, а можна «вмоститися» у владне крісло, «аки коза на кровлю»... Пастись би тій «Козі» на землі та виконувати свою, природою дану функцію, ан ні...

Тим часом, «діагностований» Кучмою парламент пішов на канікули до 4 вересня. А не втримався Кучма від нагоди поставити депутатам діагноз тому, що вони вчетверте ухвалили новий закон (не подолавши вето на попередній) про вибори за тими ж правилами гри, що й попередній: 335 депутатів обираються за партійними списками, 115 - в одномандатних округах. Депутати не погодилися з Кучмою щодо скорочення терміну виборів, залишивши колишню норму - 180 днів, а не 90, як хотів президент. Не погодилися також і з тим, що партійна процедура формування виборчих комісій суперечить Конституції. Як відомо, Кучма оцінює діяльність Верховної Ради, не «мудрствуя лукаво»: «депутати протирають у парламенті штани». Так він говорив ЗМІ.

Натомість І.Плющ думає інакше, вважаючи, що Верховна Рада третього скликання протягом сьомої сесії таки попрацювала чималенько: нею прийнято 2707 законопроектів, 926 законів, розглянуто 8 проектів кодексів, з яких Кримінальний та Бюджетний прийняті в цілому. Проголосовано також і зміни до діючих законів України у питаннях судочинства, реформування судової системи і прокуратури. До речі, у світлі нових положень, віднині Генпрокурор буде призначатись за згодою Верховної Ради, а звільнятись з посади президентом. Генпрокурор має раз на рік звітувати перед депутатами. Депутати можуть висловити йому недовіру, і це має означати звільнення його з посади.

Літо. Спека. Політична «страва» опозиціонерів тим часом готується. До наступних виборів готуються практично всі, бо саме від них залежатиме доля держави: чи прийдуть ті ж фінансові клани, які розікрали державу, а чи переважать ті, які зможуть дати їм опір. Все залежатиме від виборців. Відомий експерт М.Томенко вважає: якщо парламентські вибори в Україні будуть демократичними, Кучму (якщо він до того часу всидить) чекає імпічмент. Якщо ж вибори будуть узурповані нахабно, як це було на минулих президентських виборах, Кучму чекатиме ще один термін... Не доведи й заступи... Кажуть, на одному з зібрань хтось назвав О.Лукашенка «козлом», він тут же відбрив, сказавши: якщо я - козел, то хто ж ви такі?

То правда: КОЖЕН НАРОД ГІДЕН СВОГО КУЧМИ... Поки парламентарі України відпочивають, парламентарі Парламентської Асамблеї ОБСЄ сумують з приводу «тривожної політичної ситуації в Україні», про що вони заявили у нещодавній заяві.. Опозиція тим часом готує гідне привітання президенту Кучмі 9 серпня у Форосі, а також - широкомасштабну політичну акцію на День Незалежності... Тим часом лідер новоствореного політичного блоку - Форум національного порятунку («Батьківщина», УНП «Собор», УРП, УКРП, УСДП) Ю.Тимошенко заявила, що його створення відбулося у сакраментальне для Кучми число. Рівно 7 років тому 10 липня він вперше став президентом.

За словами Ю.Тимошенко, лідери партій, які увійшли до блоку, об’єдналися, АБИ ВІДСТОРОНИТИ КУЧМУ ВІД ВЛАДИ. І ЦЕ НЕОДМІННО ВІДБУДЕТЬСЯ! Лідер Соцпартії О.Мороз підтримав ідею створення блоку ФНП. А день народження Леоніда Даниловича обіцяє бути доволі помітним: гуморина з цього приводу вже почалася. Один з лідерів акції «Україна без Кучми» Ю.Луценко заявив: «Я хотів би прожити цей день по-президентськи - випити стопку горілки, зіграти на гітарі, а також щиро побажати Леоніду Даниловичу великого людського щастя «БЕЗ ПОСАДИ ПРЕЗИДЕНТА, ЯКА ЯВНО ЙОГО ОБТЯЖУЄ». Чи тих ще «привітань» наслухається він у День народження «ґаранта». Йшов би вже, їй богу, та не мордував людей. Певне, до книги Гінеса хоче втрапити. І не сам, а з очолюваним народом, відповідно до номінацій: президент-«пахан» - засновник держави-«зони», народ - з надприродним рівнем терплячості (волячої).

додано: 23-07-2001 // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/995889289.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) статті, на яку ви посилаєтся.

  ЦІКАВИНКИ :
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua