першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

: Майдан-Інформ: "ХТОСЬ ЧОГОСЬ ДУЖЕ ХОЧЕ".

додано: 30-07-2001 // // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/996492464.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Після появи цієї фальшивки справжня ОУН була змушена давати спростування. І ось сьогодні в тій же Інтернет-газеті з’явилося нове повідомлення, що керівництво ОУН в Україні веде переговори щодо вступу в блок АПУ-НДП-ТУ-ПРУ. На думку голови головного проводу ОУН в Україні Романа Козака, входження ОУН в Україні до центристського блоку, в якому представлені владні структури, “значно посилило б звучання в його рядах національної ідеї, принесло національне мислення й українську мораль”.

Козак не заперечує, що переговори проходять складно, й учасники блоку не поспішають з остаточною відповіддю щодо вступу ОУН в Україні до їхніх лав, повідомляє ForUm.

Водночас, Роман Козак завірив, що ОУН в Україні в жодному разі не буде блокуватися з такими партіями, як “Батьківщина” чи “Собор”, оскільки вважає співробітництво з “колишніми комсомольцями-атеїстами і просто не завжди чесними і порядними людьми” неприпустимим.

Якщо найближчим часом не вдасться порозумітися щодо входження ОУН в Україні до блоку АПУ-НДП-ТУ-ПРУ, Роман Козак не виключає можливості вступу організації до блоку Віктора Ющенка “Наша Україна”, не беручи до уваги те, що конкретних пропозицій з боку лідерів новоствореного блоку щодо співробітництва з ОУН в Україні не надходило.
ОУН в Україні має осередки у 18 областях України і нараховує у своїх лавах близько 10 тисяч членів. Недавно обласна організація ОУН в Україні була зареєстрована в Одеській області.

Цього разу все зроблено хитріше та підступніше. По-перше, йдеться не про ОУН, а про ОУН в Україні, але назва організації не взята в лапки, тому неуважний читач може подумати, що йдеться про ту ж саму ОУН, а не про її сестру-близнючку по назві.

По-друге, ці націоналісти, які вважають співробітництво “з колишніми комсомольцями-атеїстами” з “Собору” та “Батьківщини”, чомусь не бачать засилля цих самих комсомольців-атеїстів у блоці АПУ-НДП-ТУ-ПРУ. коли в тексті:

По-третє, до цього блоку, який претендує на “центризм” ніхто організацію зі словом “націоналіст” в назві не візьме. Але їм, чесно кажучи, це й непотрібно. Зараз в Україні та за її межами зареєстровано до десятка різних ОУН та ОУНчиків, деякі з яких були засновані виключно під спадщини конкретних національно-свідомих, але полишених розумом через свій поважний вік дідусів та бабусь з Канади, Америки чи Австралії, деякі створені взагалі невідомо ким і невідомо для чого , але факт що вони існують і можуть бути реанімовані в будь який час. Одна така ОУН вже зверталася з проханням оформляти на них свою спадщину.

Тому й діє ця ОУН в Україні в найкращих традиціях геббельсівської пропаганди. Головна мета їхнього повідомлення полягає в тому, що у частини читачів в глибинах мозку відкладуться дві речі: українські націоналісти підтримують банду чотирьох і виступають проти націонал-демократів з антипрезидентського табору.

До речі, а чи не ці “оуністи” зараз розповсюджують по віддалених селах Закарпаття та Галичини брехливу байку, що батько Віктора Медведчука воював в УПА, а його син ще з дитинства проніс в душі патріотизм та ненависть до комунізму? І Стуса він саджав, очевидно, виключно з мотивів нашкодити радянській системі, щоб здійняти таким чином хвилю протестів за кордоном. Все зрозуміло, окрім одного: невже нас всіх вважають за розумово неповноцінних?

додано: 30-07-2001 // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/996492464.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) статті, на яку ви посилаєтся.

  ЦІКАВИНКИ :
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua