першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

: Чи є Потебенько прихованим комуністом?

додано: 31-07-2001 // // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/996580384.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Однак сьогодні ідеологічний секретар ЦК КПУ Георгій Крючков спростував ці повідомлення, додавши, що і футбольну зірку 70-х Олега Блохіна теж ще не включили у список, і взагалі списки ще не складені.

Однак спростування вийшло якимсь таким, що його самого легко спростувати. По-перше, Г. Крючков висловив М. Потебенькові велику повагу за виступ генерального прокурора у 1991 році проти заборони КПУ, по-друге, М. Потебенько був чи не єдиним з вищих посадових осіб, якого вони ніколи не критикували (саме завдяки їм він залишився на своїй посаді взимку 2001-го.

А єдиною причиною невнесення М. Потебенька до свого партійного списку Г. Крючков назвав те, що в такому разі він позбудеться посади генерального прокурора. Посади він і так позбудеться з огляду на поважний вік, тому не дивуйтесь, якщо ближче до зими ви почуєте як життя спростовує сьогоднішнє комуністичне спростування.

додано: 31-07-2001 // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/996580384.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) статті, на яку ви посилаєтся.

  ЦІКАВИНКИ :
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua