першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

: В’ячеслав ДОРОШЕНКО, підприємець, Павлоград: "Єдиний Народний ру

додано: 10-08-2001 // // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/997463788.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Прочитав величезну статтю у вашій газеті за 25 липня 2001 р. «Чи варто реанімувати небіжчика». Зізнаюся, я давно є прихильником Народного руху й з великим болем відреагував і на розкол партії, і на загибель В’ячеслава Максимовича, і на поразку Руху у виборах президента України. Саме слово «небіжчик» відразу викликало в мене найгірше передчуття перед ознайомленням з інтерв’ю Сергія Конєва.

З інтерв’ю С.Конєва, якого добре знають у нас у Павлограді, я дізнався багато такого, про що раніше й не думав. Ось вона — боротьба очевидна, і ось ситуація в блоці. Я давно з підозрою спостерігав за союзом НРУ і ПРП, із подивом сприйняв перехід Тараса Чорновола в ПРП, перехід у фракцію ПРП низки інших лідерів. І перша моя реакція на все те, що сталося, була негативною. Не повинен був син великого патріота України В’ячеслава Максимовича так чинити. Геній-батько створював, а син руйнує. Відхід iз політичної арени Народного руху України може стати найбільшою трагедією для мільйонів його прихильників, більшого потрясіння неможливо й пережити. Важко навіть уявити, що весь політичний простір належатиме олігархам і комуністам. Усе й так зовсім кепсько, країну роздирають на шматки злодійські угруповання, ми й так відкотилися на величезну відстань від усіх демократичних країн світу. Соромно зізнаватися, що ти українець, коли буваєш у країнах колишньої радянської «демократії».

Нам потрібен здоровий націоналізм! Нам, громадянам України, потрібен єдиний і сильний Народний рух. Рух, який давав би надії на швидкий підйом життєвого рівня всього народу, а не 5—7% бандитів, які вештаються нашими полями й шахтами, скуповуючи за безцінь все вирощене й здобуте працею. Це не Форди й Зінгери, й навіть не Б.Гейтци, а діти й онуки комуно-злодійської номенклатури. Це вони купили рухівську еліту за газ і нафту й розкололи Рух.

Правий блок, який нині формується, — це добре, але назва в нього має бути «Народний рух». Тільки під цим ім’ям він може завоювати наше довіру. Рух зобов’язаний бути єдиним, незважаючи на все те, про що кажуть рухівські генерали. Я таку партію, як ПРП, і в притул не бачу, її в нас просто немає. Я знаю павлоградський Рух, який бореться проти утилізації стратегічних ракет СС-24 без гарантій екологічної безпеки, проводить агітацію за реформування житлово-комунальної сфери, захищає підприємців і дітей. Наш Рух поважає й місцева влада, й підприємці, й інтелігенти.

Боюся, що В.Ющенко хотів би створити такий блок, що слухався б Президента. Тоді, дійсно, нам не потрібен ні блок «Наша Україна», ні сам Народний рух.

Отож, рухівські генерали, думайте про ваше й наше майбутнє. Об’єднуйтеся і йдіть на вибори самі, а ми вас обов’язково підтримаємо. Удовенку, Костенку та Бойку слід якнайшвидше сісти за стіл переговорів й оголосити всьому народові України про створення єдиної партії та єдиного блоку Народного руху України на світлу пам’ять великого борця за її свободу.

додано: 10-08-2001 // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/997463788.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) статті, на яку ви посилаєтся.

  ЦІКАВИНКИ :
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua