першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

: Остап ДРОЗДОВ: “Золото президента Кучми”. ("ПОСТУП").

додано: 10-08-2001 // // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/997468241.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Львівські ювеліри готують новий подарунок для президента Леоніда Кучми. Це має бути золота бандура вагою 300 грамів. Про це “Поступ” довідався зі слів анонімного джерела на Львівському ювелірному заводі.

Подарунок збираються вручити президентові під час святкування 10-ї річниці Незалежності України.

Джерело “Поступу” стверджує, що замовником золотої бандури є Львівська облдержадміністрація, а вручатиме подарунок Леонідові Кучмі, вочевидь, львівський намісник Михайло Гладій.

“Ми зараз і справді готуємо державні та відомчі відзнаки, як-от для МВС чи Аграрної партії, – заявив “Поступу” головний інженер Львівського ювелірного заводу Роман Мончин. – Та навіть якщо наш завод готує дарчу продукцію, то це суто індивідуальне замовлення, тому ми не можемо афішувати це в газеті. Я не можу вам сказати ні “так”, ані “ні”.

Львівський ювелірний завод справді готує вишукані подарунки, і в колекції президента Кучми вже є кілька виробів львівських ювелірів, зокрема 50-грамова золота булава, оздоблена самоцвітами, яку минулого року замовляв Кабінет Міністрів з нагоди 62-річчя президента. Тоді ж облдержадміністрація замовила на заводі срібний підсвічник у формі журавля, який тримає у дзьобі
50-грамову золоту кульку (“Поступ” свого часу детально писав про ці подарунки).

додано: 10-08-2001 // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/997468241.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) статті, на яку ви посилаєтся.

  ЦІКАВИНКИ :
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua