першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

: Л.К. “Незалежність - справа військова”.

додано: 11-08-2001 // // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/997551494.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Удовиченко-

- Я.

- Петренко-

- Я

- Сердюк-

- Я...

Лунає... ні, не на військовому плацу, а на руїнах майдану Незалежності у Києві.

До свята залишається 13 днів. Вже заплановано військовий парад і народну гульню з приводу 10- річчя Незалежності, а на майдані ще кінь не валявся. До спорудження монументу береться армія. Хлопці останнього призову проходять військову практику - копають "траншей" на майдані. Класна практика, бо з виритої "траншеї" краще видно довгі ноги дівчат, які долають неприродні перепони по дорозі на роботу.

24 серпня монумент має стояти. І байка, що ідея його реконструкції виникла спонтанно - внаслідок бажання забрати із центру Києва наметове містечко. Дарма, що будівельники вже спорудивши паркан на площі ще не знали для чого він. Дарма, що копати майдан почали без проекту роботи, що за статтею 198 Кримінального Кодексу України (тодішнього) кваліфікувала як самоуправство і передбачало покарання від штрафу до ув’язнення). Дарма, що під час незаконно початої реконструкції будівельники зруйнували історичну пам’ятку, якій понад 800 років. Тітка на слупі (вибачте, дівчина, що втілює образ України на колоні) має стояти! - сказала міська влада. І вона, видно встане (на одинь день - 24.08.2001), щоб 25.08. "лягти" на реконструкцію.

Зате палаток на майдані нема і не буде!

А найцікавіше те, що монумент Незалежності України зводиться у підніжжя готелю "Москва".

Супер!!!

додано: 11-08-2001 // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/997551494.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) статті, на яку ви посилаєтся.

  ЦІКАВИНКИ :
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua