першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

: Raf Sauliver i Salvatore Di Rosa: “ЧОРНА ДОРОГА ПЕРЕГОНІВ” (пере

додано: 15-08-2001 // // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/997881771.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

СУТИЧКА фірми BVS та української мафії

Олександер Волков - загадковий політик з України
PATRICK SCHREURS (Патрик Схрерс) - перевощик, спортовець автових перегонів

ЖУРНАЛІСТИ ПОДАЮТЬ:

В вересні 1993 в місті Синт Ніклас ( SINT NIKLAAS) створено фірму VDS - trading bvba -

Адреса Grote Markt 50

Засновники Олександер Волков, тоді економічний дорадник пана Л. Кучми та MARK VAN DAELE (Марк ван Дале) підприємець продавець вживаних авт та PATRICK SCHREURS (Патрик Схрерс) - перегонець авт (спортових перегонів)

Згадані бельгійці познайомилися з Волковим у Києві. Ван Дале розповів журналістам, що на початках 1990 років, підчас торговельної поїздки делеґації бельгійців їх познайомили з О. Волковим люди, які працюють в бельгійській амбасаді в Києві.

Волков хотів імпортувати АВТА. Ван Дале по тому бізнесі спеціяліст, саме підходив йому.

Волков зацікавився й імпортом джінсів.

Схрерс (SCHREURS) знав добре і мав зв'язки з італійським джінсовим фабрикантом RIFLE, який роками є спонзором змагань, перегонів Схрерса.

Вони створили спільне підприємство BELUR - експорт та імпорт. Як пише журнал -
< durable and non durable goods>

Тими товарами стали нові та вживані авта марки BMW, Мерседеси та джінси.

Волков ще сьогодні є власником великої крамниці RIFLE у центрі Києва (не подається адреса)

В статті згадується і бельгієць книговод DANNY VAN GASSEN ( Дені ван Ґасе)

За його посередництвом Волков відкриває кілька банкінвських рахунків в GENERALE BANK ( Ґенерале Банк) в St. NIKLAAS.

Ван Дале скоро зрозумів, що ЩОСЬ не так з фірмою VDS

Один неназваний бельгієць, близько зв'язаний з фірмою розповідає журналістам, що Волков часто приїжджав до Бельгії. Перебував у Crest - готелі в Антверпені - тепер це Holiday Inn на головній вулиці De Ring. Перебував у Cristal Palace в місті WAAS MUNSTER - Васмунстер.

Ван Дале їздив кілька разів в Київ. Волков просив його вивести готівку грошей з України. Ван Дале в тому не вбачав нічого злого - < В бізнесі, в майже кожній фірмі, <граються> з <чорними грошима> - бізнес є бізнес>

Але, коли після одного року часу Ван Дале дістав копії рахунків з банку й побачив які суми грошей з України приходили на конто - по кілька сто тисяч долярів, Ван Дале почав ставити питання звідки ці гроші, на що вони ті гроші йшли, куди вони відсилаються…Ніхто йому відповідей не давав.

Він з Волковим пересварилися і з його перекладачем Юрієм Назаренком і <хтось> приходив до Ван Дале і грозив йому навіть револьвером.

І наступного дня він не міг вже зайти до приміщень фірми VDS - всі замки були в дверях замінені.

Ван Дале вимагав повернення грошей, яких він вклав-інвестував у фірму VDS Trading і яких він позичив Схрерсові.

В квітні 1994 року він пішов на поліцію в місті Дендермонде ( Dendermonde) і заявив про справи фірми і погрози на його життя.

Схрерс і Волков зареаґували, представили документи, які приготовив книговод Ван Ґасе,- обвинувачення в махінаціях, мовляв Волков був позичив 400 тисяч долярів Ван Далеві.

А поліція міста Дендермонде взагалі не звертала увагу на скандал. < Папери там до сьогодні десь валяються> - пишуть бельгійські журналісти.

Схрерс знав, що означає погрожування зброєю, що <чорні> доляри - але він не відмежувався від дій Волкова.

В червні 1994 Волков творить нові фірми, Universal Marketing Systems, зареєстровані нас Бритійському острові Jersey і п'ять інших - Carrington Investment Company, Vouager Marketing Associates, Spencer Investments LTD аж в Морішес, та Grosvenor Consultancy Services на Багамах.

Хто допоміг Волковому встановити ці структури - не відомо. Підозрівають , що один бельгійський банк з якими Схрерс і Волков мають дуже близькі зв'язки.

В квітні 1995 жінка Волкова - АЛЛА й кілька підставових осіб, в місті Антверпені створюють нову фірму nv VNV International - офіс зареєстрований на Krijgsbaan 336 в місті Звейндрехт (Zwijndrecht). Там по сьогодні зареєстрований бізнес Патріка Схрерса.

15 міліонів початкового капіталу прийшло на рахунок Де Ґенерале Банк-у з фірми Universal Marketing Systems. Грошевий перепис підписав сам Волков.

Волков купив авто Mercedes 500 Sel заплатив за те 1.071.850 франків. (для порівнення - я купила хату в Бельгії в 1985 році за 1.400.000 франків!!! ХАТУ!!! і то брали позичку і 4 сестри сплачували. А моїх батьків хата коштувала - я думаю тоді в 1961 році 250.000 франків і то ми 20 років виплачували!!! – прим. перекладача).

Волков купляє кілька авт Мерцедесів, Audi TT, Rolls Royce Silver Shadow, Bentley Azyre, за 10 міліонів франків!

Купляє кілька будинків в місті MELSELE, (Мелселе) Хату з басейном до плавання, складом, і т. д. купив за 20.250.000 франків!

В тій хаті Волков перебував коли приїжджав до Бельгії, там перебували й його гості. І відкривав він банківське конто за контом - аж 30.

Бельгійська поліція проснулася аж в 1997 році коли з Швайцарії прокурори і слідчі звернулися до бельгійської поліції в справі Серґея Міхайлова.

Прокурор Джордже Зехін вів справу російського мафіозі Серґея Міхайлова, якого заарештовано на одному з Швайцарських летовищ.

Міхайлов - провідник російської мафії - СОЛНТЦЕВО банди з Москви, яка займається проституцією, продажу зброї, наркотиків, вбивством на замовлення.

У свойому слідстві Зехін натрапив на слід грошевих трансакцій фірми Fearney Inc. нібито власність Міхаллова і Волкова в Бельгії.

Виявилося, що це фірма Бориса Бірштейна, друга-спільника Міхайлова. Бірштейн втік з Швейцарії до Бельгії, де в Антверпені на головній її вулиці De Keyserlei - створив фірму.

Міхайлов приїжджавв Бельгію до Бірштейна й їздив по Европі автами з бельгійськими номерами і з бельгійським паспортом.

Поліція тоді зацікавилася Волковим й його відмиванням грошей.

Бельгійські слідчі твердять, що за лише три роки - 15 міліонів долярів і 700 міліонів франків пройшли через рахунки Волкова.

Частина грошей приходила з фірми SUBITO з України і від Бориса Бірштейна - шофером, якого був бельгієць Патрик Схрерс.

Олександер Волков любується люксусами і вигідним життям. Приїжджав він до Бельгії у приватному літаку Mystere Falcon 20, розтрачував великі гроші на закуп ювелірних виробів, панчіх, краварок, на ресторани, поїздки в місто Кноке, Евро-дісні біля Парижу, в Монако, Канаду, Швайцарію і Велико-Британію.

За півтора року <прогаратав> 30 міліонів франків на те.

А в Україні режим Кучми робив все можливе для того аби проти діяти бельгійським слідчим у справі Волкова , радника і той, який фінансує Президента,

На запитання слідчих, прокурора не отримано відповіді і комісію, яка мала їхати в Київ в тій справі - ВІДМОВЛЕНО в’їзд в Україну.

Ще і сердилися, що якісь там питання ставлять бельгійська поліція та слідчі і чіпають такого високопоставленого пана Волкова..

В 1998 Волков на запрошення бельгійської поліції добровільно прийшов на розмову до Бруселю.

Від всього відпекувався, ніякими кримінальними справами і відмиванням грошей він не займається.

Гроші, які приходять на його бельгійські рахунки з леґального бізнесу - він продає українське вугілля Молдові. Це гарна історія.

Але гроші, які надходили з Молдови, не вертаються в Україну, а залишаються в Бельгії або зникали десь інше в світ.

Волков не відповів на питання, а обіцяв приїхати за два тижні з документами, які підтвердили би, що він говорить правду.

Від тої пори ВОЛКОВ більше в Бельгію не показався.

Справою Олександра ВОЛКОВА в Бельгії займається слідчий COLETTE CALEWAERT - Колет Калеварт.

Заарештовано Волкова всі банківські рахунки на яких було 150 міліонів бельгійських франків - 11 авт марки Порше, Мерседеси, BMV , і т. д. і хатній комплекс в місті Мелселе.

Як Волков переїде границю Бельгії його заарештують і судитимуть за відмивання грошей.

Німецька кримінальна поліція виявила зацікавлення до Волкова у справах відмивання грошей в Німеччині.

ПАТРИК СХРЕРС скaзав журналістам, що він може написати книжку про Волкова, < але жінка мені заборонила і мій адвокат радить того не робити. Це дещо осмішило би повільні дії бельгійської поліції: “ВОЛКОВ не буде засуджений. Його ОПРАВДАЮТЬ. Він добра людина. ВІН Є ПРЕЗИДНЕТ УКРАЇНИ !”

Журналісти спростовують його: “Президент України є Леонід КУЧМА”

На що Схрерс відповів:

"НІ! Волков є правдивий президент!"

Дальше в статті йдуть розмови з бельгійцями власниками фірм, спортовцями, і т. д. які в шоку від представленого матеріялу і НІКОЛИ не думали, що на нашій спокійній Лімбурщині, діє чи діяла українсько-російська мафія - такої величини чи масовності…

Це вже не таке важне для України, як для нас бельгійців…

додано: 15-08-2001 // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/997881771.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) статті, на яку ви посилаєтся.

  ЦІКАВИНКИ :
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua