першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

: Роман SHARP: “Ех, "Яблуко", на кого котишся (свіжа доза піару дл

додано: 15-08-2001 // // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/997882756.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Саморекламу з розмахом, а також одночасний наїзд на Ющенка "та його друзів" (лексика оригіналу) видано неслабим накладом в 292 000 примірників ЗАТ "Київські відомості", хоча у самих "Відомостей" , здається, вдвічі менший наклад.

Символіка газети варта окремого абзацу - у слово , звичайно , "яблуко" замість літери "б" вписано загогулину, що має зображати водночас літеру "б" та яблуко , але замість того схожа на зігнуту з дроту цифру "6", котру якийсь добродій гепнув приблизно так з третього поверху і тим вчинком трохи покалічив. Замість хвостику (підкреслюю, хвостику) в цього дива геральдики -- синьо-жовтий листочок . А девіз! "Капітал. Знання”.

Підприємливість, тобто будь ти хоч Енштейном , без капіталу нікуди не годен.

На першій сторінці - портрет Віктора Суслова (співголови партії), під портретом -- більша частина великого інтерв’ю, що було дано паном Сусловим у газету "Сільські Вісті". Зветься воно "Таємниці таємниць", і розповідається в ньому, що у банкрутстві "України" винні ніхто інші, як Ющенко, Мітюков (міністр фінансів) , а також Олег Киреєв (при Ющенкові - голова казначейства). Велике інтерв’ю. Змістовне. Попало і Пинзенику і Жердицькому і Бондарю.

"Героєм", що виволік "кубло негідників" "на чисту воду" називається В. Стельмах, хоча у заяві голови партії В. Чайки і Стельмаха приписують до "друзів".

Нижче голови партії виступає - хто б ви думали ? Пам’ятний нам усім Михайло Бродський. Розповідає він нам про "Податки -- нерви держави". З його слів героїчна партія "Яблуко" веде постійну боротьбу за зниження податків, що додасть всім громадянам грошей, Президент , податкова (!!!) та Мінфін вже давно з велемудрими партійцями згодні -- але досі "не раз перемагали шахраї, які обікрали остарбайтерів, підвели під банкрутство банк "Україна", прогинаються з улесливою посмішкою перед МВФ".

Судячи з вміщених портретів, на яких так і світяться рум’янцем щокасті обличчя, у самих наших рятівників, пророків та оборонців зі здоров’ям та нервами всьо чотко.

А то як же -- вони загасили потенційні заворушення кримських татар, подали в суд на крадія-Мітюкова, заявили що Жириновському треба заборонити в’їзд в Україну , відкрили громадську приймальню у Хмельницькому , потерпіли від зловмисників в Одесі, та провели презентацію у львівській "Ляльці".

А один з активних членів партії, переживаючий нелегкі будні український капіталіст Олександр Смірдон купив Миргородський консервний, і тепер його реконструює і обіцяє підняти виробництво та платити людям від 600грн. (не забувши пожалкувати, які завеликі ціни у нас на об’єкти для приватизації, як бюрократи приватизації заважають , як деруть три шкури. Хвалиться ж пан капіталіст-партієць тим, що після прийняття закону про списання і реструктуризацію боргів підприємств єдиним, хто подав відповідні документи в районі виявися його завод ).

На останній сторінці -- кросворд, шахова задача , нагадування про свято Яблучного Спаса, і тупуваті та бородаті анекдоти , "від Д. Чекаліна, члена партії "Яблуко" з 1917 року". Без анекдоту про українського націоналіста ("китайці на німців, німці на китайців") не обійшлося.

Що поробиш. Не за горами - осінь, сезон збору піару.

додано: 15-08-2001 // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/997882756.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) статті, на яку ви посилаєтся.

  ЦІКАВИНКИ :
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua