першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

: Михайло СВИСТОВИЧ: "Були віце-спікери й гірші, але підліших не б

додано: 15-08-2001 // // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/997891047.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Дожились! Але цей вигук – лише констатація того абсурдного становища, в якому опинилася вся Україна, коли здравиці за її незалежність проголошують вчорашні прихильники СРСР, коли права української мови відстоюють русофіли (той самий О. Зінченко з СДПУ (о) та демонстративно російськомовного каналу “Інтер”), коли президент демонстративно порушує Конституцію, накладаючи вето на закони через місяць після його прийняття Верховною Радою.

Тому, після вгамування емоцій, виникає питання: “Щоб це означало?”

Доперебудовна біографія В. Медведчука – це таємниця за важким замком. Ні, її можна знайти, але, по-перше, вона якась обрізана, по-друге, суперечлива, тобто, часто одні джерела не підтверджуються іншими.

До цього В. Медведчук якось не афішував участь свого батька в ОУН. Але, якщо це навіть правда, то він мав би проклясти свого сина, який, намагаючись “відмитися” від тавра сина ворога народу пішов на прислужництво режиму, посприявши до відправки до в’язниці кращих його синів, які з в’язниці відправилися на той світ.

І, якщо В. Медведчук збирається захищати ОУН так, як він захищав Василя Стуса, то краще ветеранам національно-визвольних змагань зовсім обійтись без захисника. Як то кажуть, бережи нас, Боже, від таких друзів, а з ворогами ми самі якось впораємося.

Цікаво, що це за такий складний закон, що такий досвідчений юрист розробляє його вже три роки? І чому він досі не прийнятий? Адже Віктору Медведчуку при бажанні нічого не варто було б “проштовхнути” його через створену за його активної участі парламентську більшість відразу після оксамитової парламентської революції, яку народний депутат Дмитро Чобіт назвав оксамитовим шахрайством.

Але, здається, це все ж таки передвиборчий трюк, тому не варто дивуватися, якщо завтра в прямому ефірі луганського телебачення В. Медведчук стверджуватиме, що він є сином закатованого бандерівцями яструбка, і вимагатиме прирівняти боротьбу ОУН-УПА до злочинів проти людства.

додано: 15-08-2001 // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/997891047.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) статті, на яку ви посилаєтся.

  ЦІКАВИНКИ :
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua