першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

: УВАГА! ДО ПЕРШОЇ ЧАСТИНИ СТАТТІ “Жменька патріотів зіпсувала сце

додано: 19-08-2001 // // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/998243588.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Справа в тому, що сьогодні на ІІІ-му Всесвітньому Форумі українців я дав почитати цю частину Остапу Зоричу, і виявилось, що блюзнірські слова щодо Олеся Сергієнка сказав саме Михайло Горинь безпосередньо Остапові.

Я ж вчора написав, що це сказав хтось з оргкомітету. Ця помилка сталася з двох причин:

1. Остап, коли розповідав мені про це, тільки-но прийшов з оргкомітету Форуму і був надзвичайно збентежений та схвильований, говорив запально, обурювався, повторювався, тому я просто невірно його зрозумів.

2. Я сам почув це саме так, як написав вчора, оскільки, напевно, підсвідомо не міг уявити, що Михайло Горинь здатний на таке.

На жаль, ці слова належали саме Михайлу Гориню. Така ось ГІРКА І СТРАШНА ПРАВДА.

Щойно я бачився з паном Олесем Сергієнком. Він проігнорував Форум, бо не зміг стерпіти такого приниження.

Також Остап Зорич запротестував, що його пожертви на УРП, коли нею керував Михайло Горинь, я назвав щедрими. Це його право, але я все ж зауважу, що, якби хтось сьогодні давав такі пожертви на УРП, які робив тоді Остап, вся партія була б просто безмірно щаслива.

P.S. Перепрошую, що затримується продовження розповіді про найцікавішу частину Форуму, але всі майданівці зараз цілими днями спілкуються з делегатами та гостями ІІІ-го Всесвітнього Форуму українців, щоб донести українцям всього світу правду про Україну.

Михайло Свистович

додано: 19-08-2001 // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/998243588.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) статті, на яку ви посилаєтся.

  ЦІКАВИНКИ :
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua