першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

: З Днем Незалежності тебе, безталанна Україно! ("ІНФОРМБЮЛЕТЕНЬ")

додано: 25-08-2001 // // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/998769648.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Святкуємо... З президентом Кучмою, ЯКИЙ ГОЛОСУВАВ ПРОТИ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ.

Коментарі потрібні? Ще й як потрібні! Народ ми такий: потребуємо коментарів та стовпів, на які вішаємо своє боягузтво, байдужість тощо. Святкуємо на пожарищі надій та ілюзій. Ковтаємо владну (кучмівську) брехню під високопарні фанфари відкриття «золотого», за вартістю вкладених коштів, оновленого майдану Незалежності в столиці та висотної колони - пам’ятника до 10 річниці Незалежності.

Святкуємо, відчуваючи на кожному кроці невідповідність між життєвими реаліями та оманливими заявами влади. І так вже 10 років.

Один український президент виправдовувався тирадою: «МАЄМО ТЕ, ЩО МАЄМО», Кучма віднайшов іншу: «УКРАЇНА Є ТАКОЮ, ЯКОЮ ВОНА Є». Ковтайте, українці, мовляв, змиряйтесь. З безглуздими вето президента на закон про вибори, з волаючими фактами прикриття ним корупції та злочинних дій «дружків» при владі, з арештами закордонним правосуддям тих, хто за його президентства встиг покласти в кишеню та на валютний рахунок закордонного банку не одну сотню мільйонів народних коштів.

Знищивши свободу слова в державі, обманом заволодівши владою, прикривши від початку владу номенклатури та постійно воюючи з опозицією, Кучма «спалив» довіру до влади. В тому ж огні багато хто спалив і свою віру в українську державність. Український президент не здатен був від початку єднати людей, він розколов суспільство, оточивши себе ЛАКУЗАМИ, БОЯГУЗАМИ та БЕЗДАРЯМИ різних мастей та рангів і сам став їх жертвою, зробивши заручниками всіх нас.

Підконтрольні йому правоохоронці стабільно «викривають» напади та «замахи» на Кучму. Навіть якщо би це була правда, то для нормальної людини цього було б достатньо, аби замислитись і піти з посади. Минулорічний процес «грибників» має своє продовження і в цьому році: за повідомленням СБУ, лише на одній з кримських трас, якою частенько вояжує Кучма було вилучено 49 кг тротилу... Сподіваються, бач, люди, що хоч у такий спосіб колись збавлять державу від ГОРЕ-ПРЕЗИДЕНТА КУЧМИ...

Всесвітній форум українців, який проходив у Києві 18-20 серпня підтвердив: «Україна є не лише такою, якою вона є», а й хоче стати іншою. Навіть повна підконтрольність підготовки форуму Адміністрації Президента не убезпечила його від голосу альтернативи. Про це свідчили і пікети опозиційних партій перед палацом «Україна» під головним гаслом: «КУЧМО, ЙДИ ГЕТЬ!» Красномовною була й реакція залу на лицемірний неприкаяний виступ Кучми, надто в тій його частині, де він згадав про «касетний» скандал та про Ґонгадзе.

Та й як можна було повірити у відвертість Кучми, коли він говорив про «жертовних героїв, які віддали все на вівтар Незалежності». Адже він сам сьогодні саме з такими й бореться...Президента було ОСВИСТАНО, а про вигуки «ГАНЬБА» скоро можна буде говорити, як про постійний акомпанемент вуличних змагань з Кучмою. Заслуговували на увагу виступи І. Дзюби, керівника діаспорських організацій Аскольда Лозинського, який повів чесну, пряму й відкриту розмову з Кучмою, коментуючи його нахабну заяву напередодні форуму: «... хай діаспора скаже, що вона зробила для України». І Лозинський розповів...

Якщо Кучма не втратив ще рештки совісті (сумнівно), то йому мало б бути соромно після виступу цього великого патріота, який, народившись і виросши у США, не втратив здатності ЛЮБИТИ далеку Батьківщину своїх предків. Для багатьох присутніх на форумі його виступ став джерелом багатьох риторичних запитань, на зразок: а чому раніше нам не було це відомо? Та й коли преса почала писати правду про закордонних українців. За радянської влади вони ж всі були «буржуазними націоналістами» та «ворогами народу».

Власне, неоціненим є внесок діаспори в те, що Україну знають, рахуються з нею. Прикладів було наведено безліч. До речі, редакція «Інформбюлетеня» має намір в наступних числах познайомити своїх читачів з кількома виступами на форумі та його політичних секціях, в тому числі й з виступом кременчуцького народного депутата Григорія Омельченка, що головною своєю суттю перегукувався з зверненням до Кучми, яке зачитав багаторічний політв’язень, відомий громадський діяч, голова УРП Левко Лук’яненко. Він своє право на виголошення правди про нинішню трагедію України здобув в радянських тюрмах, де відбув понад 25 років лише за те, що хотів бачити Україну НЕЗАЛЕЖНОЮ. Зал вислухав це звернення у напруженій тиші... Навіть президентські холуї, яких таки в залі було немало: делегації з областей формувались саме за таким принципом, МОВЧАЛИ. Закінчення виступу присутні зустріли оплесками. Однодумці Лук’яненка аплодували цьому чесному мужньому патріоту стоячи. Серед них і кременчуцький обранець Григорій Омельченко. Це був момент істини. Кучми в залі вже не було. За час його присутності Лук’яненку слова не дали... Ми пропонуємо читачам виступ Лук’яненка в повному обсязі, бо офіційні ЗМІ про його виступ навіть не згадали. Кучми бояться...

В цьому, а також наступних числах газети редакція пропонує кілька коротких міркувань щодо української Незалежності відомих політичних діячів, а також кременчуцьких депутатів та громадян.

Григорій Омельченко, депутат Верховної Ради: «Я щиро вітаю всіх кременчужан, своїх виборців з Днем Незалежності України. Це велике державне свято, вистраждане кількома поколіннями патріотів-українців. Настав час і нашому поколінню зробити свій жертовний внесок у святу справу утвердження Незалежності, віри в свою державу, віри в те, що вона постане на ПРАВДІ, ДОБРІ, ДОБРОБУТІ, ЧЕСТІ та СОВІСТІ НАШІЙ. Всі добре розуміємо, що за правління президента Кучми гідної Незалежної української держави нам не збудувати. Леонід Кучма не став і ніколи не стане українським президентом. Його місце за діяннями його проти власного народу не на президентському кріслі, а на лаві підсудних. На свято великого прощення, ще на РІЗДВО 1998 року я просив Кучму ПОКАЯТИСЯ ПЕРЕД ВЛАСНИМ НАРОДОМ за все скоєне, за те зло, яке він приніс Україні та її народу. Просив його подати у відставку. Я щасливий сьогодні з того, що глибоко шанована мною людина - Левко Григорович Лук’яненко, на Форумі виступив із таким чесним зверненням. Це - велика моральна підтримка моєму поколінню, тому, що робить наша організація «Антимафія», це - велике однодумство, яке, зрештою, приведе до перемоги ПРАВДИ».

<B>Від редакції: Користуючись нагодою, редакція газети «Інформбюлетень» щиро вітає з Днем народження Левка Григоровича Лук’яненка, який співпав з Днем Незалежності, а також депутата кременчуцької міськради Олександра Олександровича Пожарова, який святкує своє народження днем пізніше.</B>

<B>Від редакції Майдан-Інформу: А ми також привітаємо з Днем народження одного з найактивніших майданівців Володимира Мартинюка, уродини якого також співпали з Днем Незалежності України.</B>

додано: 25-08-2001 // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/998769648.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) статті, на яку ви посилаєтся.

  ЦІКАВИНКИ :
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua