першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

: Михайло СВИСТОВИЧ: “Жменька патріотів зіпсувала сценарій влади:

додано: 28-08-2001 // // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/999019956.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Виступ Левка Лук’яненка на ІІІ-му Всесвітньому Форумі українців.

Шановні делегати та гості ІІІ-го Всесвітнього Форуму українців. Я вдячний, що ви домоглися того, щоб я зміг виступити з трибуни цього високого зібрання. Мені здається, що я маю право на виступ. І не тому, що я Левко Лук’яненко, а тому, що Божою волею саме мені було доручено написати той документ, десятиліття якого незабаром ми всі святкуватимемо. Це був Акт проголошення Незалежності України, і з десятирічним її ювілеєм я хочу поздоровити усіх вас.

Мені шкода, що під час мого виступу в цій залі буде відсутній президент Кучма, але я, гадаю, що йому донесуть його зміст. Отже, щоб зекономити ваш час, я зачитаю своє звернення до президента України.

ПРЕЗИДЕНТЕ КУЧМО!

Вислухай того, хто має право говорити від імені борців за Волю України!

1994 року ти став Президентом України за гроші іноземної держави - Росії - предковічного лютого ворога Української національної свободи.

Виконуючи накази Москви, ти за сім років президентства:

- зруйнував економічний комплекс України і посилив економічну залежність України від Росії;

- перетворив мільйони громадян у безробітних і абсолютну більшість народу зробив жебраками і нещасними;

- знищив національну освіту і примусив десятки тисяч учених шукати хлібі за кордоном, чим завдав величезного удару інтелектуальному потенціалу нації;

- знищив охорону здоров'я і призвів до зменшення населення України на 3 мільйони осіб;

- призвів збройні сили України до вкрай жалюгідного стану, чим збільшив небезпеку втратити незалежність;

- засоби масової, особливо телевізію, твої спільники використовують для руйнації традиційних моральних засад, для знищення в людських душах всього українського, чистого, благородного і перетворення співвітчизників на жахливих аморальних потвор;

- сотні тисяч українок виштовхнув з рідної землі і рідних домівок за кордон у найми та на забави чужинцям.

Здійснюючи план поступового повернення України під владу Москви, підписав з Москвою антиукраїнські угоди про спільну протиповітряну оборону та дозволив розташовувати російські війська на українській території.

Почавши своє президентство із заяви: "Українська національна ідея не спрацювала", ти високо підняв шлагбаум для наступу російських шовіністів на нашу мову, культуру, традиції - на все українське.

Будучи особисто залежним від Москви, ти не посмів поставити перед нею державну вимогу України про сплату Московщиною Україні вартості 550 великих підприємств, 20 об'єктів легкої промисловості, вартості сотень колгоспів і МТС, що їх Москва вивезла з України в Росію 1941 року. Ба, навіть не зажадав повернути 84,3 млрд. Рублів, які Москва 1.01.91 р. забрала з ощадних книжок українських громадян.

Почавши президентство злочинним шляхом, ти поширив методи діяльності розбійницьких банд на систему вищого державного керівництва суспільством і, боячись втратити владу - і стати перед справедливим судом - став на шлях замовних убивств.

Невже ти не вірив мудрості, що все таємне урешті-решт стає явним?

На шостому році президентства твоя зрада України і твої чисельні злочини вилазять на світ Божий і ти стаєш оголений у всій своїй гидотній наготі!

І сьогоднішній твій страх перед правдою і заборони виступати перед Всесвітнім форумом українства представникам опозиції Юлії Тимошенко та Анатолію Матвієнку не сховає тебе в тінь від яскравого світла правди!

Ти заслужив на довічне ув'язнення! І єдина річ, яка ще могла б звільнити тебе від в'язниці - це дострокове складення із себе президентських повноважень.

У день великого національного свята закликаю тебе: звільнити народ від безжальних кліщів густої павутини твоїх кровопийних кланів!

Дай народові вільно зітхнути !!


Левко Лук'яненко, голова УРП.

додано: 28-08-2001 // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/999019956.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) статті, на яку ви посилаєтся.

  ЦІКАВИНКИ :
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua