першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

: Анатолій КРИВОРОТЬКО: “Мовчання– золото, а не мовчання...? (“Са

додано: 31-08-2001 // // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/999208004.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Мільйони користувачів новинами Інтернету тепер відкрили для себе ще одну функцію дива двадцять першого століття – виконувати роль машини часу про яку мріяли фантасти людства з перших епох його існування. Присоромлено навіть серйозних вчених, які врешті-решт допускали, що ми зможемо з допомогою сучасної техніки переміщатися в майбутнє, а в минуле – ніколи.

Інтернет зруйнував цю осторогу пожбуривши людей на всіх кінцях планети в найкривавіший морок сталінізму 1937 року, коли в газетах з’являлися заголовки на кшталт “Академіки Богомолець і Тичина засуджують троцькістсько-зінов’євську банду”. Тепер у повній відповідності з попереднім змістом це прозвучало інакше: “Кравчук, Лозинський і Горинь засуджують виступ Лук’яненка на всесвітньому форумі українців” та “Лук’яненко своїм виступом на Всесвітньому форумі українців позбавив себе можливості займатися політикою”.

Автори цих недолугих заяв певно забули, що Україна відзначила десятиріччя своєї незалежності на святкуванні якого вони, до речі, були. Воно стало можливим завдяки не облудній совєтській демократії, а планетарій, яку освоює світ. Через це послідовний борець за волю і щастя нашого народу мав право, як ніхто інший висловити думку українців про свого президента.

Це був стогін самого народу і так його зрозуміли не тільки присутні в залі, а відразу ж того дня в усій Україні. Це акт громадянського подвигу рівний найвищим виявом любові лицарів волі – запорізьких козаків. Скажемо більше: забудуться мільйони слів, сказаних на форумі, забудеться й він сам, а виступ Лук’яненка – ні, бо в ньому увесь наш народ і вся його біль. Він безсмертний.

Форми вияву муки бувають різними: історія пам’ятає, як коростенці схопили князя Ігоря, розчепірили його, прив’язали до нахилених верховіть двох дерев, щоб потім вони випростались, розшматувавши найжорстокішого з жорстоких. Наругу такої ж ненависті до того, хто не має ніякої людяності, передав з трибуни й Лук’яненко. Він, власне, попередив цей акт.

І за це оратора віце-прем’єр міністр Семиноженко обіцяє відлучити від політики, як теля від корови. Таж російська церква подібним чином відлучала гетьмана Мазепу. Невже на Банковій ще не чують, як з них регоче історія? Орендуючи все підряд, вони вустами Семиноженка оголосили також, про приватизацію політики з контрольним пакетом у своїх руках. Лук’яненко може скористатися одним відсотком. А на основі чого зроблено підрахунок? І чи не кортить Семиноженку за прикладом Остапа Бендера продавати квитки на право займатися політикою? Так, як ділили запрошення на форум.

Що ж торкається пана Лозинського з його аналогією ставлення до похибок Клінтона і Кучми, то вони не адекватні: перелюб ніколи не дорівнював убивству окремих українців і власного народу. Про авторитет обвинувачувачів, що їх назвав “Інтернет“, говорити краще не будемо. Виявляється, що бувають асистенти і в тих, хто йде на смітник історії.

додано: 31-08-2001 // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/999208004.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) статті, на яку ви посилаєтся.

  ЦІКАВИНКИ :
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua