першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

: Михайло СВИСТОВИЧ: “Жменька патріотів зіпсувала сценарій влади:

додано: 05-09-2001 // // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/999705235.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Пізно ввечері до мене у двері моєї квартири задзвонили. Я відчинив і побачив на порозі жінку з 14-річним хлопчиком, які сказали, що моя дружина та теща, які мали приїхати днем пізніше, порадили їм, що в мене можна переночувати.

Я пригадав, що вже бачив цю жінку та її сина разом зі своєю дружиною, запросив їх увійти, ми розговорилися, виявилося, що вони також належать до опозиції в Луцьку, були на ІІІ-му Всесвітньому Форумі українців.

І раптом ця жінка, розповідаючи про свої враження від Форуму, промовила: “А я кажу Левку Лук’яненку, щоб він йшов до трибуни, коли ми будемо кричати”. Вона продовжувала далі, а до мене раптом дійшло, що це ж і є та людина, яка подала цю чудову ідею. “Зачекайте, - перебив її я, - що Ви сказали?” Вона, гадаючи, що я прослухав або не дочув, знову повторила “А я кажу Левку Лук’яненку, щоб він йшов до трибуни, коли ми будемо кричати. Там ще Ваша Мирослава стояла з дружиною Лук’яненка”.

Сумнівів бути не могло, адже жінка ця, яка не має доступу до Інтернету і вже кілька днів перебуває у дорозі, не могла знати про наші пошуки автора ідеї “захоплення трибуни”. Наступного дня приїхала моя дружина, і ми знову пригадали цю ситуацію.

Отже, народ повинен знати своїх героїв: це вчителька англійської мови з Луцька Людмила Миколаївна Коновальчук, яка приїхала до Києва у пошуках роботи, і якій так само як і нам вдалось потрапити на Форум “нелегально”, до того ж їй вдалось дістати запрошення делегата (як саме – розкривати не будемо).

Людмила Миколаївна також передала мені повний виступ на Форумі українців Євгена Сверстюка, який ми і пропонуємо вашій увазі.

додано: 05-09-2001 // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/999705235.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) статті, на яку ви посилаєтся.

  ЦІКАВИНКИ :
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua