першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

: Остання барикада Президента (лист до народу)

додано: 07-09-2001 // // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/999856089.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Автор: Українець, громадянин України.

"Керівництво українського МВС заявляє, що міліція України має намір вжити "твердіших заходів", якщо в ході заходів 15-16 вересня, присвячених річниці зникнення журналіста Георгія Гонгадзе, опозиціонери "повторять провокації", подібні до подій 9 березня 2001 року".
Тоді 9 березня ми були сильними, ми були разом. Злочинна влада боялася нас, Кучма як злодій прокрався до пам'ятника Тарасові Шевченку, віддав наказ не підпускати людей до Адміністрації Президента та втік з міста. Молодих опозиціонерів міліція відловлювала вже після акції, коли тисячні натовпи розійшлися.
Далі була мертва тиша... Жодної масової акції, жодного помітного намагання боротися далі за свої права, за свободу від свавілля влади. Кучма заміняє Кравченка Смірновим, це - наша вимога, але не наша перемога. Вони зрозуміли - народ пасивний, народ живе за принципом "моя хата скраю" або "а шо ми можемо змінити?".
Але в нас є шанс 15-16 вересня зібрати людей та показати Кучмі та його мафіозному клану - народ не забуває і не прощає знущання над собою, вбивства своїх синів. Розкриймо очі своїм родичам, друзям, знайомим. Вийдемо разом на вулиці і вискажемо свою думку! В нас же є свобода слова, чи не так пане Гарант? Багато хто не вірить у силу НАРОДУ, багато хто боїться "твердіших заходів" влади. Але сила народу в єдинстві. Чому у Франції, не бідній країні, народ об'єднується страйкуючи з вимогою підвисити зарплатню? Чому ми не можемо об'єднатися, щоб захистити себе від злочинців, що не лише грабують, але й вбивають нас?
Чи слід боятись, що нас будуть бити та саджати по тюрмах? Якщо нас буде 100-200-300 тисяч у Києві, мільйони по всій країні - ні! 10 років тому по Москві йшли танки, люди будували барикади. Барикади не зупинять 50-тонну машину, але люди на цих барикадах зупинили солдат. Зупинили, тому що ніхто не хоче вбивати своїх братів, своїх сестер, свій народ. Я бачив 9 березня сльози на очах молодих хлопців з "Беркуту", що захищали Тараса Шевченка від народу...
То невже ми не можемо встати на захист своєї свободи, своїх прав. Кучма каже "мене обрали 16 мільйонів". А чому він боїться запитати в цих мільйонів сьогодні на референдумі, чи на вулицях міста, чи підтримуєте ви мене, чи я не зганьбив вашу довіру до мене?
Єднаймося, УКРАЇНЦІ! Вставаймо, годі чекати, що майбутнє буде кращим. Будуймо це майбутнє своїми руками!

додано: 07-09-2001 // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/999856089.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) статті, на яку ви посилаєтся.

  ЦІКАВИНКИ :
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua