першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Ми починаємо "Народні Новини"!

21-12-2004 18:59 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1103648371.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Найпопулярніший політичний веб-сайт України -- "Майдан.org.ua" -- вже довгий час працює в режимі, коли велику частку новин творять люди, які читають наш сайт. Як доповнення сталій волонтерській мережі новинарів, наша "позаштатна кореспондентська мережа" почала особливо активно рости та діяти в напружений навколовиборчий період. У форматі "Листи на Майдан", які присилають відвідувачі Майдану, нам вдавалося подавати чи не найоперативніші та найгарячіші новини.

Це територія, куди важко потрапити "звичайному" журналістові. Адже дописувачі подають інформацію з найрізноманітніших точок, на найрізноманітнішу тематику. Це може бути гаряча інформація прямо з робочого місця чи з вулиці, це може бути яскраве висловлювання друзів чи спостереження за громадською думкою, це може бути просто цікавий ракурс роздумів.

Висока оперативність та якість ваших новин наштовхнула нас, редакційну групу "Майдану", на думку, що ви, читачі Майдану, можете робити новини разом з нами. Для цього ми створили розділ "Народні Новини". Це паралельна стрічка новин, де читачі матимуть майже ті самі технічні засоби додавання новин, що і волонтери-новинарі Майдану. Із цієї стрічки ми копіюватимемо в основну стрічку новин якісну і перевірену інформацію. Постійні дописувачі зможуть в перспективі стати одним із новинарів Майдану.

Народні Новини не стануть форумом для дискусій, тому що тут діють дуже жорсткі правила. Писати на "Народні Новини" можуть усі, навіть незареєстровані користувачі. Проте за однократне серйозне порушення цих правил дописувач без попередження і назавжди може бути позбавлений права писати на Народні Новини. Це слід постійно пам"ятати.

До праці!

21-12-2004 18:59 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1103648371.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua