першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Правила "Народних Новин".

21-12-2004 19:07 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1103648846.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

На Народні Новини можуть дописувати абсолютно усі користувачі Інтернету, незалежно від того, чи зареєстровані вони на Майдані.

Народні Новини є пре-модерованими. Це означає, що після того, як Ви написали новину, вона НЕ ОДРАЗУ з"являється в стрічці. Її проглядає редакційна група, і вона з"являється в Народних Новинах. Наш новинар також може скопіювати Вашу новину в основну стрічку новин сайту.

1. Новина повинна містити інформацію про суспільно значиму подію на тематику Майдану. Важливим критерієм є також оперативність та достовірність інформації.

2. Новина може бути передруком. Будь-ласка, не робіть дайджест Інтернету. Передруковуйте тільки най-най-найважливіше. Обов"язково ставте посилання. По можливості, зберігайте форматування новин.

3. Вітається якість тексту новини. Мовна, стилістична коректність, форматування новини повинні відповідати високим стандартам. Ми усвідомлюємо, що у випадку екстренної інформації не є смертельним припускатися граматичних чи стилістичних помилок, але якщо у вас є більше часу, будь ласка, вичитайте новину, розставте абзаци і т.п.

4. Новина повинна бути унікальною. Слідкувати за тим, чи не поставив вже цієї інформації хтось інший, є обов"язком дописувача.

Забороняється:

1. Вступати у полеміку і коментувати чужі новини. Дозволено тільки доповнювати або спростовувати. Це не Вільний Форум!

2. Розміщувати рекламну, явно недостовірну, провокативну інформацію, а також будь-яке повідомлення, яке не можна розглядати як інформаційне повідомлення. Будь-які прояви тролізму будуть жорстко придушуватися.

3. Розміщувати інформацію, що належить іншим людям чи виданням, з порушенням авторського права.

4. Розміщувати оціночні судження, не підкріплені фактами ("Вася мудак, тому що мені так здається.")

За однократне серйозне порушення дописувач, на розсуд редакційної групи, може бути позбавлений права дописувати на Народні Новини без попередження.

Якщо після додавання новини Ви бачите повідомлення "Невірний пароль", це значить, що Ви ввели зареєстрований кимось е-мейл чи нік. Змініть і спробуйте знову.


Якщо у Вас термінові новини, продублюйте їх на Вільний Форум! Тоді їх одразу може побачити весь світ.

21-12-2004 19:07 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1103648846.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua