першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Майдан повертається. Штаб Ющенка посилив охорону "плацдармів революції"

21-12-2004 21:20 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1103656832.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

"Важливо зберегти плацдарми революції, які були визначальними у ході попередніх подій. Ми завтра відновлюємо роботу Майдану акцією, яка розпочнеться о 17.00. Можливо, в робочому режимі Майдан функціонуватиме до завершення виборчої кампанії", - заявив сьогодні під час прес-конференції народний депутат Микола Томенко.

"24 та 25 грудня Майдан функціонуватиме в інформаційному режимі. 26 ми запрошуємо всіх на головну площу столиці у вечірній час. 27 грудня Майдан і сцена теж будуть працювати. Як діяти далі, ми приймемо рішення по ходу", - повідомив Микола Томенко.

Він також повідомив про недавні спроби невідомих потрапити на територію наметового містечка на Майдані та інших "територіях свободи", щоб "провокувати ситуацію". Тому штаб Ющенка посилив охорону цих об’єктів.

Водночас, він переконаний, що "севастопольські козаки" чи "міліціонери з Харкова" не зможуть залякати людей. "Але береженого Бог береже, тому нехай краще 200-300 тисяч будуть гарантувати спокій і впевненість на Майдані Незалежності для того, щоб результати виборів були конвертовані у відповідні правові рішення", - зазначив він.

Микола Томенко запевнив, що Майдан буде діяти повноцінно і команда Ющенка не допустить провокацій.

"Мавпуючи наші революційні методи, прихильники Януковича не виходять і на контрреволюцію, зокрема, вчора після дебатів кілька десятків молодих людей, які бавилися "Сарматом", під музику святкували напевно програш Януковича", - сказав він.

Микола Томенко стверджує, що "використання людей та мітингу потребує не лише підготовки, а й політичної культури і вихованості як організаторів, так і самих учасників". "Недостатньо за аналогією замість помаранчевої стрічки почепити біло-голубу, треба мати ще й гідність, переконання, дух, а не пляшку "Сармата", - додав він.

Народний депутат попередив прибічників Януковича, що зйомки на відео роботи команди Ющенка з подальшою зміною кольорів та слоганів нічого не дасть, тому що "двох революцій в Україні протягом місяця не буває". "Можна зробити контрреволюцію, але виглядає все таким чином, що вони навіть на це не витягують", - додав він.

http://www.razom.org.ua/ua/news/5101/

21-12-2004 21:20 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1103656832.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua