першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Тривожні новини із Сум: фальсифікація списків як технологія зриву виборів?

21-12-2004 22:54 Суми // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1103662494.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Підозра на підробку виборчих списків з'явилася в Сумах після того, як майже всі жителі міста отримали рахунки на воду з міськводоканалу зі збільшеним числом мешканців за даною адресою.
Наприклад, замість 2-х чол. у рахунку було вказано 4, замість 4-х - 10. Ця подія викликала значний резонанс серед громадськості і влада була змушена в місцевій пресі пояснювати людям, що причиною таким припискам є збій компьютерів водоканалу.
Але деякі більш прискіпливі люди і в ЖЕКах виявили інших людей, приписаних в їхніх квартирах.

Як відомо, списки виборців комісії мали отримати сьогодні, 21 грудня. На більшості дільниць цього не сталося. Перше повідомлення про фальсифікацію списків і збільшення кількості виборців майже вдвічі надійшло сьогодні. Член ДВК № 48 ВО 160 повідомив про збільшення числа виборців на цій дільниці з 2600 до 4000 чоловік.
Завтра ця інформація буде перевірена, але деякі працівники ЖЕКів теж попереджають про масові приписки людей, які будуть відображені в списках виборців на дільницях.

Що це - метод фальсифікації, або технологія зриву виборів?
На мій погляд, друге припущення більш вірогідне, адже в місті Суми надзвичайно активна громадськість, на виборах так чи інакше буде задіяний кожен третій житель - як спостерігач від Ющенка, або в рамках народної ініціативи "Нічна варта" - люди будуть на дільницях і біля них від ранку і до ранку 27 грудня.
Отже, помітивши такі масштабні приписки, громадськість буде звертатися і до прокуратури, і до судів. Якщо ж суди втановлять фальсифікацію виборчих списків, то у них знову буде підстава для скасування "третього" туру?
Отже, нам не залишають вибору: або фальсифікація, або зрив переголосування і Кучма-3 ?!

Прохання до штабу Віктора Ющенка - негайно перевірте списки і роз'ясніть людям, які є методи боротьби з подібними технологіями.

21-12-2004 22:54 Суми // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1103662494.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua