першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

У Львові досі не працюють дільничні виборчі комісії

22-12-2004 13:50 Львів // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1103716202.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Сьогодні, 22 грудня, вже двічі намагалася потрапити на дільницю № 37 територіального виборчого округу № 119 для отримання відкріпного посвідчення. О 10 ранку охоронці повідомили, що дільниця працюватиме з 12 години. О пів на першу мала змогу познайомитися з частиною складу комісії – представниками В. Ющенка. Вони повідомили, що їхні колеги, що представляють в комісії В. Януковича, прибули до Львова ще вчора, було призначено засідання ДВК на 19:00, але воно не відбулося, оскільки гості з Донецька приїхали змучені і не могли прибути на засідання. Між іншим, львів’яни були готові прийняти гостей у себе на помешканнях, але приїжджі відмовилися.
Члени комісії терпеливо чекають на своїх колег, хоча й переживають, що не встигнуть ані виписати запрошення, ані тим більше порозносити їх по району. В ТВК розпочали видачу списків виборців.
Декілька виборців старшого віку, що прийшли на дільницю перевірити наявність себе в списках, були дуже розчаровані тим, що не зможуть цього зробити.
На сусідніх дільницях ситуація нічим не краща.

22-12-2004 13:50 Львів // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1103716202.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua