першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Мобільна пропаганда за "Я-ча" - ганьба!!!

22-12-2004 17:47 Одеса // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1103730460.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

По центральним вулицям Одеси сьогодні роз'їзжае "копійка" з бігбордом на даху та білоблакитним прапором за Януковича. У потужні колонки на даху автомобіля агітатори вигукують навіть не лозунги, а окремі слова: Путін!!! Лукашенко!!! Підтримаємо!!! Разом з Росією!!! і таке інше. Не одразу зрозумієшь за кого агітують. Однак одразу видно проти кого. "Оратор на тачанці" вдається до самих низькіх образ на адресу пана Ющенко, ніби тільки що з дитячого садка випустили або з псіхушки. Де які люди бачили попереду такої "янучарської тачанки" машину з прапором Н. Вітренко, яка в такій спосіб на передодні першого туру виборів виборювала собі "перемогу". Шкода, що на деяких людей це дійсно діе як "озвєрін".

22-12-2004 17:47 Одеса // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1103730460.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua