першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Невеличкі подробиці про візит Януковича до Кіровограду

22-12-2004 18:35 Кіровоград // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1103733350.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

1. На початку цього мітингу блакитних та помаранчевих було порівну, в кінці митингу помаранчевих стало більше.
2. Виступ Януковича тривав хвилин 5-6.
3. Його авто довго не випускали помаранчеві, від'їжджав він під вигуки "Банду - геть!", "Ганьба" та ін. Отже, виступ йому зірвали повністю.
4. Потім він чомусь поїхав на найбільший ринок нашого міста, його там зустріли торговці в помаранчевій символіці, він сказав, що ринок потрібно розігнати і всіх відправити на заводи, люди його у відповідь послали та вигнали з ринку!
5. Завтра, 23 грудня до Кіровограду мала приїхати депутат Тамара Прошкуратова на підтримку Януковича, але після цієї зустрічі, яку влаштували Януковичу кіровоградці, Прошкуратова відмінила свій приїзд до міста, пославшись на хворобу.
Все це були розповіді очевидців, в правдивості яких сумніві немає!

22-12-2004 18:35 Кіровоград // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1103733350.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua