першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Янукович відзначився у Кременчуці

22-12-2004 22:53 Кременчук // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1103748784.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Після 21 листопада жодний штаб зека Я. у нашому місті так і не відкрився. Всю турботу про кандидата Я. взяв на себе міський осередок "Партії регіонів". Мабуть, для створення ілюзії масовості, виступ кандидата Я. було організовано на найменшій міській площі - площі Незалежності. Масовку було підвезено автобусами прямо з підприємств, керівництво яких підтримує Я. Особливої пікантності додало перекриття мосту через р.Дніпро. Для цього було використано улюблений засіб-завантажений бетонними плитами КамАЗ. Я особисто на своєму автомобілі простояв у жахливій пробці близько години. Рух через міст у розпал робочого дня (з 13 до 15 години) було повністю паралізовано. Виявилось, що це було зроблено для того, щоб не пропустити в місто помаранчеву автоколону , яка рухалась до місця виступу Я. Що відразу кидалося в очі - розгубленість працівників ДАІ та наявність звичайної міської маршрутки(?), набитої "Беркутом". Після від’їзду Я. міст таки розблокували. Більшої агітації проти Я., яку влаштувала місцева влада тисячам людей, годі було й чекати. Цікаво, чи знав про це сам В.Ф.Я., якого так пильно оберігали від потенційних виборців?

Довго спостерігав за площею осторонь. Як тільки скінчився мітинг, так звані прихильники Януковича миттєво почали покидати площу. Зразу було зрозуміло, що використовувався так званий "адмінресурс". Усі транспаранти біло-блакитних жителі міста могли спостерігати в урнах парку, що біля площі, після закінчення. На площі залишилося саме тільки доволі р’яні прихильники, приблизно 20 відсотків від усіх присутніх прихильників. Приємно було бачити, як ведучому не вдалося розігріти публіку. Скандування "Янукович - наш президент" присутні блакитні так і не змогли складно підтримати. Через дорогу стояла приблизно така ж сама кількість прихильників Віктора Анрійовича, яка скандувала "Ющенко!". Помаранчевих і біло-блакитних розділяв кордон міліції. Після закінчення натовп змішався, люди дискутували, вели себе толерантно.

Осторонь від мене група літніх жінок знімали блакитні стрічки зі стовпа, и в"язали собі на шию. На запитання одного із перехожих, ті відповіли: "Мы России, из Сургута". Було трошки смішно :)

22-12-2004 22:53 Кременчук // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1103748784.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua