першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Конституційний суд оцінює зміни до закону про вибори

23-12-2004 17:11 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1103814667.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Сьогодні Конституційний суд України розпочав розгляд позову групи депутатів - прихильників Віктора Януковича щодо визнання незаконними змін до закону про вибори, що, за словами опозиції, значно обмежують можливість фальсифікацій.
Зміни до закону були ухвалені Верховною Радою на початку грудня, а ключовими елементами є значне обмеження можливості голосування відкріпними талонами чи вдома.

Опозиція каже, що саме завдяки цим маніпуляціям на голосуванні у другому турі 21 листопада на користь кандидата від влади було фальсифіковано кілька мільйонів голосів.

Віктор Янукович твердить, що зміни до закону порушують права мільйонів виборців, насамперед інвалідів.

Віктор Ющенко звинуватив керівників адміністрації президента Кучми у тиску на суд з метою переглянути результати виборів після 26 грудня.

Він заявив, що не виключає можливості того, що влада спробує визнати результати повторного голосування недійсними з метою залишити президента Кучму на посаді.

Як повідомляє з Києва кореспондентка Бі-Бі-Сі, в разі, як конституційний суд підтримає позов, це може поставити під сумнів легітимність виборів 26 грудня

http://www.bbc.co.uk/ukrainian/domestic/story/2004/12/041223_constitutional_court.shtml

23-12-2004 17:11 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1103814667.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua