першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Сценарій зриву виборів на Західній Україні

23-12-2004 19:28 Львів // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1103822909.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Як мені стало відомо від одного знайомого, який працює в штабі Януковича, членам ДВК, що прибули зі Східної України в Галичину напередодні виборів буде дана вказівка неправильно оформляти бюлетені, що видаються виборцям - зокрема ставити на бюлетені прізвище і не ставити підпису або підписуватися, проте не писати свого прізвища.

Завдання - видати понад 10% таких бюлетенів, щоб потім були законні підстави визнати вибори на цій дільниці недійсними. Таку схему планують застосовувати на всіх дільницях, і оплата праці членів ДВК від Януковича буде залежати від того, чи вдасться їм "всунути" неправильно оформлені бюлетені 10% виборців (у минулому турі оплата праці залежала від написання актів про порушення - незалежно які, навіть про недостатню кількість виборчих урн чи кабінок для голосування). Якщо даний план вдасться зреалізувати, то Янукович отримує подвійний ефект - по-перше, зменшення кількості голосів за Ющенка за рахунок тих бюлетенів, які будуть визнані недійсними, по-друге - в разі незадовільного для себе результату - вагомі підстави для подання скарги у Верховний Суд про визнання виборів недійсними.

Шляхи недопущення цього - проведення роз'яснювальної роботи серед виборців про те, як має виглядати правильно заповнений бюлетень та організація максимального контролю за діями членів ДВК від Януковича в день виборів з боку офіційних спостерігачів та наших членів ДВК. Там, де це можливо, варто розсадити членів ДВК у порядку член від Ющенка-член від Януковича-член від Ющенка і т.д.

23-12-2004 19:28 Львів // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1103822909.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua