першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Що робиться перед виборами в Почаївській Лаврі

25-12-2004 01:55 Почаїв // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1103932540.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Хочеться почати цю “доповідь” словами Гоголя. Чи знаєте, що робиться в Почаївській Лаврі? Ні, ви не знаєте що там робиться. Ця, здавалося б, національна святиня, веде відкриту пропаганду за “Православного Президента” Януковича. Ченці Лаври ставили фотографію Януковича поряд із Чудотворною іконою. Почаївом ходять слухи, що Лавра дала 1мільйон $ для передвиборчої кампанії Януковича. Подивіться, що у Лаврі пишуть про Януковича: ” Віктор Янукович є вірним Української Православної Церкви, який відвідує церковні служби, сповідується і причащається ... За православного Президента Януковича Канонічна УПЦ отримає статус юридичної особи і... канонічним та законним шляхом православ’я може стати єдиним.” Себто що виходить: Янукович допоможе православ’ю насильницьким способом стати єдиною вірою в Україні, а це суперечить здоровому глузду та Конституції, оскільки ст..15 говорить, що “суспільне життя в Україні ґрунтується на засадах політичної, економічної та ідеологічної багатоманітності”. Отже, “Їхній Президент” – це “вірний УПЦ, який опікується проблемами церкви”, майже “мученик”, оскільки “сидів не за свої гріхи...”. Про Януковича з’ясували, тепер настає черга В.А. Ющенка.

На Ющенка у “святих” отців діаметрально протилежні погляди. У Лаврській агітці говориться: “Ющенко – це проект Америки, якій не потрібна сильна незалежна Україна”. Далі ще більше, доходить до абсурду: “Американські промисловці планують перенести в Україну шкідливе виробництво, від чого будуть страждати наші громадяни”...”Хто такий Ющенко? Це людина, яка покинула свою українську родину, двох малолітніх дітей і взяла шлюб з громадянкою США, полковником ЦРУ Катрін Клер (Чумаченко)”, “на президентських виборах Ющенка підтримують сектантські організації, які також фінансуються Америкою. Їхня мета – знищити православ’я в Україні... Віктора Ющенка підтримують розкольники, уніати та сектанти”. Прочитавши це все, нормальна людина отримує шок. З цього можна зробити висновок, хто спонсорує Януковича і про те, що буцімто церква відділена від держави. Лавра оголосила строгий піст перед виборами для того, щоб переміг “Православний Президент”.

P.S. Повна версія агіток у форматі .jpg (100-120 kb) на сайті http://www.geocities.com/tak_pochaiv/articles.htm . Також там можна прочитати Звернення громади м. Почаєва до ченців Почаївської Свято-Успенської Лаври, до Православних віруючих України.

Координати автора повідомлення:
Чагарин О.О.
вул. Б. Хмельницького 3а
м.Почаїв 47025
Тернопільська обл.

25-12-2004 01:55 Почаїв // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1103932540.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua