першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Хто ж нарешті зупинить організаторів фальсіфікацій?

25-12-2004 11:06 Луганськ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1103965618.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Як же ж це сталося, що команда злочинців губернатора Єфремова не тільки не була блокована, а ще активніше працює на фальсіфікації? І штаб НУ, і БЮТ, інші були проінформовані про склад і діяльність такої команди. О. Грищенко (бувший замголови облдержадміністрації), В. Лісничий (співробітник Академії держуправління) та інші пов"язані з ними особи приймають безпосередню участь в організації та фінансуванні "виїзних бригад за Я", поїздів, залякуванні та підкупі виборців і членів комісій, транспортуванні й разповсюдженні підробних бюлетенів і талонів, тощо. Невже НІХТО не може їх зупинити? Цьому ж є докази й масса свідків! Невже вони так і залишаться безвідповідальними за те що вони зробили 21 й роблять зараз? Допоможіть! Пора! Де Ви?

25-12-2004 11:06 Луганськ // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1103965618.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua