першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Злочин у Севєродонецьку

25-12-2004 11:29 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1103966991.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Зам голови Севєродонецька Шевченко І.П. знаходячись в нетверезому стані за кермом автомобіля не впорався з керуванням і скоїв ДТП, в"їхавши в припаркований на узбіччі КАМАЗ. В результаті ДТП загинула жінка - співробітник виконкому, яку насильно намагався вивезти за межі населеного пункту. Матеріали справи вилучили обласні міліціянти, але вже протягом 5 діб навіть не порушили кримінальної справи. За даними від посадової особи обласного управління МВС, особисто Єфремовим (губернатором Луганської адміністрації) дано вказівку справу "похоронити", а потерпілих "убрати". Після цього життю сина загиблої та членам його родини погрожують фізичною розправою, переслідують. Мер міста намагався блокувати результати судово-медичної експертизи та звільнити свого зама "заднім" числом. Про цю подію вже знає пан Стретович, але треба терміново захистити хлопця, його родину. Ця справа має стати гласною. Хто чим може - допоможіть!

25-12-2004 11:29 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1103966991.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua