першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Побито члена ДВК

26-12-2004 02:29 Вознесенськ, Миколаївська обл. // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1104020967.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Віктор Сергійович Побережнюк, член дільничної комісії №9 у ТВО № 133 від Ющенка (м. Вознесенськ, Миколаївська обл.), приватний підприємець, був побитий ввечорі 25 грудня при виході з власного гаража. Напад вчинили невідомі молодики спортивної статури з короткою стрижкою. Їх обличчя у сутінках не було видно. Нападники відібрали у 49-річного підприємця помаранчевий шарф, погрожували: "больше не ході на участок с такімі тряпкамі".

Пан Побережнюк був госпіталізований у міській лікарні. До речі, швидка допомога по дорозі до лікарні зробила довгу зупинку, протягом якої постраждалого поверхнево оглянули і умовляли лікуватися вдома. Тільки після втручання активістів місцевого штабу Ющенка жертві південної демократії було дано можливість отримати кваліфіковану медичну допомогу. Як повідомив черговий лікар Вознесенської міської мікарні В. П. Головмазов, у побитого виявлено приховану черепно-мозкову травму, є підозра щодо внутрішнього крововиливу. Але Віктор Побережнюк не втрачає свідомості та сподівається пережити третій тур виборів.

Юрій ШЕЛЯЖЕНКО
www.happy.in.ua

26-12-2004 02:29 Вознесенськ, Миколаївська обл. // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1104020967.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua