першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Янучари організовують масові телеграми від виборців 2

26-12-2004 11:04 Киев // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1104051889.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

ТЕРМІНОВО!!!! Увага Регіональним штабам!

З кожної виборчої дільниці та територіальної виборчої комісії сьогодні до 15-00 повинна бути надіслана ця телеграма. ЦШ – максимально проконтролювати виконання. ВАЖЛИВО! РШ – терміново надіслати інформацію до ЦШ про виконання. Посилати може просто один член виборчої комісії.

ТЕКСТ ТЕЛЕГРАМИ ДО ЦВК від всіх наших ДВК та ТВК

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ 01196, місто Київ, площа Лесі Українки, буд.1

Нам стало відомо про рішення Конституційного Суду України від 25.12.2004 року. Повідомляємо Вас про неможливість за декілька годин забезпечити голосування виборців з обмеженими можливостями пересування за межами виборчої дільниці в нашому територіальному виборчому окрузі № ___ відповідно до рішення Конституційного суду України. Заява із зазначенням місця перебування виборця може бути подана не пізніш як за дванадцять годин до початку голосування, а сьогодні це є абсолютно неможливим, оскільки виборці навіть не дізнаються про свої права. Ми не встигнемо ні довести цю інформацію до виборців, ні зібрати та обробити заяви виборців, ні скласти списки таких виборців, ні забезпечити їх права. Тисячі виборців не зможуть проголосувати. Просимо Центральну виборчу комісію надати нам роз’яснення що робити та забезпечити права виборців.

ТЕРМІНОВО!!!! Увага Регіональним штабам!

Сьогодні до 15-00 З кожного регіону від виборців послати не менше 100 таких телеграм ЦШ – максимально проконтролювати виконання. ВАЖЛИВО! РШ – терміново надіслати інформацію до ЦШ про виконання.

ТЕЛЕГРАМА ВІД ВИБОРЦІВ (послати не менше 100 штук з кожного округу)

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ 01196, місто Київ, площа Лесі Українки, буд.1 Просимо ЦВК забезпечити права виборців які бажають проголосувати за межами виборчої дільниці. За декілька годин 25 грудня ніхто з інвалідів, пенсіонерів, вагітних, хворих не зможе прийти на виборчу дільницю та скласти заяву. Ці виборці навіть не дізнаються про своє право. Біля 14 відсотків від загальної кількості виборців в Україні не зможуть проголосувати. Це переважно хворі та старики. Вимагаємо від ЦВК забезпечити їх права.


Вчера штабы Я получили следующее распоряжение сразу после решения КС.

26-12-2004 11:04 Киев // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1104051889.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua