першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Нова Конституція України!!!

26-12-2004 22:13 Харків // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1104092007.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Щодо пропозиції пана Зінченко про створення робочої групи з усіх представників суспільства для створення нової Конституції України - не варто повторювати минуле! Коли йшла підготовка проекту Закону України "Про вибори Президента України", змін до Конституції України та інших законопроектів, народні депутати України, представники політичної еліти та еліти правознавства теж пропонували створити подібну робочу групу. Але, як відомо, представників, наприклад, Харківської школи Конституційного права України, не запросили, навіть не допустили, коли вони намагалися подати свої пропозиції. От вам і вийшов закон..., от вам і вийшли зміни. Не можуть непрофесіонали займатися творенням Конституції і законів!!!
Доречі, проект Закону України "Про особливості застосування..." підготували саме фахівці кафедри Конституційного права України Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого. Цей проект було доповнено і внесено на розгляд ВРУ. Чому про це "забули" - невідомо.
Але до відома громадськості і особисто пана Зінченко - попередній (черновий) варіант НОВОЇ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ зазначеними фахівцями вже підготовлено. Залишилось тільки обговорити і узгодити його з представниками інших шкіл Конституційного права України, окремих галузей права, політологами та ін. Це відкрита пропозиція. Приєднуйтесь. Право для професіоналів.

26-12-2004 22:13 Харків // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1104092007.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua